مطالبه گریحاشیه های سالگرد شهادت حججی

دسته: اجتماعی , شهدای مدافع حرم
یک دیدگاه
پنجشنبه - ۱۸ مرداد ۱۳۹۷
حاشیه های سالگرد شهادت حججی حاشیه های سالگرد شهادت حججی حاشیه های سالگرد شهادت حججی n3642083 6566523 155x105

برخی قصد داشتند در حاشیه مراسم تجمع اعتراضی نسبت به عملکرد دولت و مشکلات اقتصادی داشته باشند ولی با تذکر مسئولان، اعلام کردند که شعار نخواهند داد ولی تراکت های مربوط به این اعتراضات را توزیع خواهند کرد.

حاشیه های سالگرد شهادت حججی حاشیه های سالگرد شهادت حججی n3642083 6566522 300x203

  • تعداد قابل توجهی از حاضرین در این مراسم، با پلاکاردهایی به مشکلات اقتصادی و سوء تدبیر مسئولان اعتراض کردند.
  • برنامه با حضور منظم و برنامه ریزی شده نیروهای بسیج، سپاه، نیروی انتظامی و راهور در کنار مجموعه اورژانس، پرسنل شهرداری و نیروهای خدماتی و دیگر دستگاه های مسئول با نظم و انضباطی خوب و با کمترین مشکل برگزار شد.
  • در حاشیه این مراسم، دو جوان بی تجربه و خودسر وابسته به یکی از مجموعه ها، برخورد بی ادبانه ای با پسرکی دست فروش داشتند و اعتراض یکی از خبرنگاران را هم با الفاظ زشت و نامناسب جواب دادند. این افراد فاقد لباس فرم بوده و تا قبل از حضور مامور نیروی انتظامی، حاضر به معرفی خود نشدند.
  • با پیگیری خبرنگار، مسئولان مربوطه قول داده اند که با نیروهای متخلف خود برخورد لازم را انجام دهند. در صورت فیلم برداری از کار اشتباه این افراد و انعکاس آن در فضای مجازی، این امکان وجود داشت که تمامی مراسم تحت الشعاع اشتباه بچه گانه دو نیروی جوگیر قرار گیرد.
  • در بخش هایی از برنامه، گرمای هوا و تاخیر در شروع مراسم، شرکت کنندگان را کلافه و خسته کرده بود.
  • موکب های پذیرایی و ایستگاه های متعدد فرهنگی در گوشه و کنار مزار شهدای نجف آباد استقرار پیدا کرده بودند.
  • نیروهای خدماتی شهرداری، همزمان با برنامه کار جمع آوری زباله های ریخته شده در گوشه و کنار محل برگزاری را شروع کردند و کمتر از یک ساعت بعد از پایان مراسم، نظافت مورد انتظار را تکمیل کردند.
  • لشکر ۸نجف اشرف در قسمت های مختلف تانکرهای آبرسانی خود را مستقر کرده بود ودر مقاطعی نیز آب معدنی به تعداد زیاد در بین شرکت کنندگان توزیع شد.
  • جمعیت حاضر در برنامه که بسیاری از آن ها از دیگر نقاط استان و حتی کشور حاضر شده بودند، قابل توجه بود ولی گرمای هوا  و تاخیر در شروع سخنرانی ها باعث شد تا بخش قابل توجهی از آن ها در حاشیه جایگاه اصلی و در پناه سایه درختان پراکنده شوند.

 


نوشته شده توسط:سخا - 3682 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
علیرضا جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

چرا رئیس جمهور پیامی برای شهادت محسن حججی نداد؟
کاش چشمانت آبی و موهایت بود بود… تا شاید رئیس جمهور نیز همگام با مردم برایت توئیت می زد و پیام می داد! واقعاً حیف شد وگرنه آقای روحانی همانند حادثه شهر نیس فرانسه در همان ساعات اولیه اسارت یا شهادتت واکنش نشان می داد…

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.