چرت زدن حاضرین، کلیپ طولانی تقدیر از فرماندار سابق، اعلام درگیری یک فرماندار برای صرف بودجه یک و نیم میلیون تومانی و پیشنهاد ادامه کار به مسئولی که ۳۵سال کار کرده از حواشی این جلسه بود.

حاشیه های تودیع و معارفه فرماندار نجف آباد

چرت زدن حاضرین، کلیپ طولانی تقدیر از فرماندار سابق، اعلام درگیری یک فرماندار برای صرف بودجه یک و نیم میلیون تومانی و پیشنهاد ادامه کار به مسئولی که ۳۵سال کار کرده از حواشی این جلسه بود.

طباطبایی معاون استاندار: بر خود وظیفه می دانم که به خاک مقدس نجف آباد، ادای احترام کنم. کمترین نقطه ای را داریم که بتوان در مورد آن چنین عبارتی را به کار برد.

استاندار، ماموریت خارج از کشور بود و بابت عدم حضور در برنامه عذرخواهی اش را توسط معاونش اعلام کرد.

– برای مراسم، لوح های متعدد تقدیر آماده شده بود که در طول برنامه به تدریج به جایگاه می رسید.

– کلیپی که برای تقدیر از سهراب مظفر نجفی تهیه شده بود، به اندازه ای طولانی بود که بین سه تا چهار ترانه حماسی معروف را روی آن صدا گذاری کرده بودند.

– در این کلیپ که برای خیلی از حاضرین خسته کننده و مایه شوخی شده بود، تصاویر حضور فرماندار سابق در موقعیت های گوناگون نمایش داده شد. سهم زیادی از این تصاویر مربوط به جلسات اداری، افتتاح طرح های عمرانی مربوط به شهرداری یا تودیع و معارفه مسئولان مختلف بود.

– در این مراسم که سرجمع نزدیک به ۴ساعت زمان برد، اگر فرض کنیم حداقل ۱۰۰ مدیر با متوسط حقوق ماهیانه ۳ میلیون تومان حضور داشته باشند، یا یک حساب و کتاب ساده و در نظر گرفتن ۸ساعت کاری برای فعالیت یک مدیر در طول روز، می توان نتیجه گرفت که حداقل ۵میلیون تومان حقوق و مزایا برای مدت زمانی که مدیران در جلسه حضور داشته اند، مصرف شده است.

– در آخرین روز هفته کاری، خیلی از پرسنل ادارات مهمان شهروند بودند و  به نوعی می توان گفت که ادارات شهر حالت نیمه تعطیل داشتند.

– سخنرانی طولانی برخی مسئولان، مثل همیشه حاضرین را خسته و فرصت حرف زدن را از دیگر مدیران گرفت. برخی هم در صندلی های خود، در هوای خنک سالن شهروند، چرت می زدند و تعدادی هم اظهار امیدواری می کردند که مراسم به افطار ختم نشود.

– ابوترابی نماینده مجلس: فرماندار سابق نجف آباد با حدود ۳۶سال سابقه، چندین ماه است که درگیر جواب دادن به دستگاه های نظارتی شده. او یک و نیم میلیون تومان از بودجه ای که برای ساختمان دهیاری اختصاص داده بودند را در اولویت مهم تر شهرستان یعنی آبرسانی به روستاها هزینه کرده بود. با این روش برخورد دستگاه های نظارتی، مدیران ما دیگر جرات کار ابتکاری نخواهند داشت.

–  معاون استاندار اصفهان به فرماندار سابق که ۳۵ سال کار کرده، پیشنهاد کرد که کارش را در استانداری ادامه دهد. فقط این وسط نفهمیدیم که شعار «جوان گرایی» مقطع انتخابات، کجا رفت؟!

– جعفرزاده معاون فرماندار نجف آباد: هر کس در این شهر خدمت کرده، بهترین دوران مسئولیتش را در نجف آباد دانسته است. این ویژگی تنها به برکت خون شهدای این دیار حاصل شده.

تودیع و معارفه فرماندار نجف آباد حاشیه های تودیع و معارفه فرماندار نجف آباد حاشیه های تودیع و معارفه فرماندار نجف آباد photo 2018 06 14 12 32 18 300x200

تودیع و معارفه فرماندار نجف آباد

حاشیه های تودیع و معارفه فرماندار نجف آباد