رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: در رتبه‌بندی مجلۀ تایمز از دانشگاه‌های سراسر کشور، این واحد به عنوان تنها نماینده دانشگاه آزاد، در جمع 21دانشگاه برتر کشور قرار دارد.

حضور دانشگاه آزاد نجف‌آباد در بین برترین دانشگاه‌های کشور

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: در رتبه‌بندی مجلۀ تایمز از دانشگاه‌های سراسر کشور، این واحد به عنوان تنها نماینده دانشگاه آزاد، در جمع ۲۱دانشگاه برتر کشور قرار دارد.

امیررضا نقش از درخشش این واحد جامع مستقل در جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد سخن گفت و ادامه داد: طی پنج دوره گذشته، نجف‌آباد توانسته به عنوان برترین واحد پژوهشی انتخاب شد و در آخرین دوره نیز ۹رتبه برتر از مجموع ۱۳ رتبه دانشگاه‌های آزاد استان اصفهان را به خود اختصاص داده است.

نقش از قرار گرفتن هفت عضو هیات علمی دانشگاه در جمع ۲درصد دانشمند برتر جهان خبر داد و اظهار کرد: در فاصلۀ سال‌های ۹۷ تا ۹۹، اعضای هیات‌علمی این دانشگاه نزدیک به ۸۲۰ مقاله در مجلات ISI و بیش از ۱۱۳مقاله در اکسپو به چاپ رسانده و ۲۱ اختراع را ثبت کرده‌اند که از این تعداد، ۸ اختراع حالت بین‌المللی دارند.

وی در پایان با اشاره به بررسی عملکرد اجتماعی، علمی و اقتصادی دانشگاه‌های دنیا در شانزده شاخص به منظور تعیین اثرگذارترین دانشگاه‌ها ادامه داد: از کل دانشگاه‌های ایران، ۲۷ واحد توانسته‌اند وارد این رتبه‌بندی شوند که در سطح زیرمجموعه‌های دانشگاه آزاد اسلامی، فقط نجف‌آباد توانسته به این جمع راه پیدا کند.

امیررضا نقش رییس دانشگاه آزاد نجف آباد

امیررضا نقش رییس دانشگاه آزاد نجف آباد

حضور دانشگاه آزاد نجف‌آباد در بین برترین دانشگاه‌های کشور