ایجاد 180 اشتغال جدیدحضور کاشی اصفهان در نمایشگاه بین المللی تهران

دسته: اجتماعی , اقتصادی
یک دیدگاه
شنبه - ۱ تیر ۱۳۹۸
حضور کاشی اصفهان در نمایشگاه بین المللی تهران حضور حضور کاشی اصفهان در نمایشگاه بین المللی تهران            1 155x105

عضو شورای اسلامی کار کارخانه کاشی اصفهان گفت: با تلاش چندین ماه پرسنل و مجموعه مدیریت کارخانه، امکان تولید کاشی پرسلان به ابعاد چهل در یکصد و بیست سانتیمتر در این کارخانه فراهم شده و از این محصول در کنار دیگر تولیدات در نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک تهران که نهم تا دوازده تیرماه برگزار خواهد شد، رونمایی می شود.

حضور کاشی اصفهان در نمایشگاه بین المللی تهران/ ایجاد ۱۸۰ اشتغال جدید

عضو شورای اسلامی کار کارخانه کاشی اصفهان گفت: با تلاش چندین ماه پرسنل و مجموعه مدیریت کارخانه، امکان تولید کاشی پرسلان به ابعاد چهل در یکصد و بیست سانتیمتر در این کارخانه فراهم شده و از این محصول در کنار دیگر تولیدات در نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک تهران که نهم تا دوازده تیرماه برگزار خواهد شد، رونمایی می شود.

عباس احمدی از امکان ورود همزمان دو خط از این محصول به چاپگر جدید و پیشرفته کارخانه خبر داد و اظهار کرد: کاشی پرسلان با قابلیت تحمل وزن چهار تن دارای مصارف گسترده ای بوده و در اصطلاح به نمونه‌های تقویت شده‌ای گفته می‌شود که در نقاط خاص که دارای حجم تردد زیاد و سنگین همچون پایانه‌های مسافربری و فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های مترو و راه‌آهن هستند استفاده می‌شود.

احمدی تولید فعلی کارخانه کاشی اصفهان را دویست و پنجاه هزار متر مربع در ماه دانست و ضمن اشاره به مشکلات خاص تامین مواد اولیه بیان کرد: با تکمیل روند تعمیرات اساسی برخی قسمت ها و فعال شدن کامل کوره برخی واحد ها، این میزان به مرز پانصد هزار متر خواهد رسید و مدیریت کارخانه رسیدن به عدد نهصد هزار متر مربع در ماه را برای سال جاری هدف گذاری کرده است.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر نزدیک به چهارصد نفر در کارخانه کاشی اصفهان مشغول کار هستند که از این تعداد هفتاد نفر در ماه های اخیر اضافه شده اند و در مورد کاشی نیلو نیز با اضافه شدن یکصد و ده نیروی جدید، مجموع اشتغال فعال به مرز دویست و ده نفر رسیده است.

از دیگر اقدامات کارخانه کاشی اصفهان در ماه های اخیر می توان به بازسازی و راه اندازی بخش های مختلف مجموعه در کنار راه اندازی کارگاه معرق کاشی با هدف ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد اشاره کرد.

کارخانه های کاشی نیلو و اصفهان که جزء مشهورترین نام های تجاری این صنعت در سال های نه چندان دور محسوب می شوند، در سال های اخیر و بعد از واگذاری به اشخاصی دچار مشکلات جدی شدند و تا مرز نابودی کامل پیش رفتند ولی در ماه های اخیر سرمایه گذار جدید بخش خصوصی ، روند احیاء این دو کارخانه شاخص را به صورت جدی دنبال کرده است.

کاشی اصفهان حضور حضور کاشی اصفهان در نمایشگاه بین المللی تهران             300x169

کاشی اصفهان

تولید کاشی حضور حضور کاشی اصفهان در نمایشگاه بین المللی تهران            3 225x300

کارخانه کاشی اصفهان

نجف آباد نیوز

 


نوشته شده توسط:سخا - 3742 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
جواد شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۴۱ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

جالبه خبرهاتون انگار رانتی است…..فقط یک سری خبرها را ذکر می کنید…. همین … که سنگش را به سینه میزنید چرا خبر نمی زنید در واحد فروشش بهمن پارسال آگهی استخدام نیروی خانم مسلط به امور اداری و فروش زدند بعد کلی مصاحبه، مسئول واحد فروشش در اسفند ماه دخترای مردم را به خاطر چادری بودن با وجود امتیازات بالاتر رد میکنه و انتخابشون میره سمت دخترای سرخاب و هفت قلم ارایش با امتیازات کمتر ……متاسفم که باید بگم خبرنگاری شغلی است که یا جاسوس میشی یا رانتی یا خفه ات میکنند میزارنت کنار …..به رانتتون برا … و … ادامه بدهید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.