حضور ۳۶هزار نجف‌آبادی در راهپیمایی ۲۲بهمن

دسته: اجتماعی , سیاسی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
حضور ۳۶هزار نجف‌آبادی در راهپیمایی ۲۲بهمن حضور 36هزار نجف‌آبادی در راهپیمایی ۲۲بهمن حضور 36هزار نجف‌آبادی در راهپیمایی ۲۲بهمن                           3 1 155x105

برآوردهای میدانی از حضور بیش از سی و شش هزار نجف‌آبادی در راهپیمایی ۲۲بهمن در نقاط مختلف شهرستان خبر می‌دهد که در این میان مرکز شهرستان در مقایسه با سال گذشته با رشد بیش از سی درصدی به مرز بیست هزار شرکت‌کننده رسیده است.

ایمنا: رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان گفت:  چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ۱۰نقطه شهرستان به صورت برگزاری راهپیمایی گرامی داشته شد که در این میان مرکز شهرستان بیشترین تعداد شرکت‌کننده را به خود اختصاص داد و در جایگاه‌های بعدی نیز گلدشت با سه هزار و پانصد و یزدانشهر با سه هزار نفر قرار دارند.

اصغر یوسفان با اشاره به حضور تقریبی هزار و پانصد نفر در راهپیمایی۲۲ بهمن شهرهایی مانند دهق، علویجه و جوزدان اضافه کرد: در ویلاشهر و کهریزسنگ نیز به ترتیب دو هزار و پانصد و دو هزار نفر برآورد جمعیت صورت گرفته و در اشن و حسین‌آباد نیز هر کدام ششصد نفر در این مراسم شرکت داشته‌اند.

 


نوشته شده توسط:سخا - 3625 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
جواد سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

اگر فرض کنیم هر نفر برای قرار گیری به فضایی حدود ۰.۵ متر در ۰.۵ متر نیاز داشته باشد می شود ۰.۲۵ متر مربع برای هر نفر طبق گفته شما ۲۰ هزار نفر شرکت کرده اند یعنی فضایی معادل ۰.۲۵ ضرب در ۲۰ هزار می شود ۵ هزار متر مربع … دروغ گوها در کجای تصویر باغ ملی شما ۵ هزار متر مربع ا باغ ملی از جمعیت اشغال شده … متاسفم

  سخا سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱:۴۸ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

  نجف آباد نیوز: البته بخش زیادی از شرکت کنندگان در راهپیمایی، در مراسم پایانی شامل قرائت قطعنامه و سخنرانی شرکت نکردند. تصاویر مورد اشاره «جواد» نیز مربوط به همین بخش از برنامه است که طبیعتا تمامی حاضرین در مراسم را در بر نمی گیرد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.