همت خبر: مدیر شعبه نجف آباد موسسه  خیریه دارالاکرام گفت: این مجموعه از سال 94 فعالیت خود را در نجف آباد شروع کرده و طی این مدت از مجموع 600 دانش آموز معرفی شده، 185 نفر به عنوان واجد شرایط شناخته شده و تحت حمایت قرار گرفته اند.

حمایت دارالاکرام نجف آباد از ۱۸۵دانش آموز بی بضاعت

همت خبر: مدیر شعبه نجف آباد موسسه خیریه دارالاکرام گفت: این مجموعه از سال ۹۴ فعالیت خود را در نجف آباد شروع کرده و طی این مدت از مجموع ۶۰۰ دانش آموز معرفی شده، ۱۸۵ نفر به عنوان واجد شرایط شناخته شده و تحت حمایت قرار گرفته اند.

مسعوده تدین افزود:ما از طریق آموزش و پرورش، دانش آموزان مستعد بورسیه تحصیلی را شناسایی می کنیم و در کنار حمایت های تحصیلی، از نظر معیشتی هم سالی دو بار برای خانواده سبد کالا شامل برنج، روغن، گوشت و ماکارونی تهیه می کنیم.

تدین با اشاره به حمایت از دانش آموزان فاقد سرپرست موثر اعلام داشت: تدریس برای دانش آموزان، تهیه لباس و دیگر اقلام مورد نیاز تحصیل در مقاطعی مانند آغاز سال تحصیلی و شب عید، برگزاری جلسات مشاوره برای خانواده ها در صورت فراهم بودن شرایط بهداشتی و ارائه خدمات درمانی با کمک پزشکان خیر از جمله کمک های ارائه شده به دانش آموزان تحت پوشش است.

وی در پایان اعلام داشت: مبلغ بورسیه تحصیلی ما از ۱۷۰ تا ۳۵۰ هزار تومان در ماه متغیر بوده و به صورت اختصاصی برای تحصیل دانش آموزان اختصاص پیدا می کند.

مسعوده تدین مدیر شعبه نجف آباد موسسه خیریه دارالاکرام حمایت دارالاکرام نجف آباد از ۱۸۵دانش آموز بی بضاعت حمایت دارالاکرام نجف آباد از ۱۸۵دانش آموز بی بضاعت

مسعوده تدین مدیر شعبه نجف آباد موسسه خیریه دارالاکرام

حمایت دارالاکرام نجف آباد از ۱۸۵دانش آموز بی بضاعت