پایگاه اطلاع رسانی بیمارستان فاطمه زهرا نجف آباد:  پزشکان بیمارستان فاطمه زهرا تامین اجتماعی در نجف آباد، روز شنبه بیست و یکم تیر ماه 99، یک کیست هشت کیلوگرمی متصل به رحم زن چهل و سه ساله را از بدنش خارج کردند.

خارج کردن کیست ۸کیلویی در بیمارستان نجف آباد+عکس و فیلم

پایگاه اطلاع رسانی بیمارستان فاطمه زهرا نجف آباد:  پزشکان بیمارستان فاطمه زهرا تامین اجتماعی در نجف آباد، روز شنبه بیست و یکم تیر ماه ۹۹، یک کیست هشت کیلوگرمی متصل به رحم زن چهل و سه ساله را از بدنش خارج کردند.

پورآذری متخصص جراحی عمومی در خصوص این عمل می گوید: بیمار، زنی است که سابقه سه زایمان داشته و آخرین زابمان مربوط به هفت سال قبل بوده است. این شخص از سه ماه قبل متوجه اضافه وزن و بزرگ شدن غیر طبیعی شکم خود می شود.

پورآذری ادامه می دهد: در مراجعات اولیه، کیست تشخیص داده نشده و تنها گرفتن انواع رژیم های غذایی پیشنهاد می شود ولی در مراجعه به متخصص جراحی و بعد از سونوگرافی، متخصص رادیولوژی ضایعه «خلف پریتوان» را تشخیص می دهد و در معاینات تکمیلی مشخص می شود که توده بزرگ شکمی از ناحیه پوبیس تا زیر دیافراگم گسترش پیدا کرده است.

در حال حاضر، حال عمومی بیمار که در بخش جراحی زنان بستری شده، رضایت بخش گزارش شده است.

خروج کیست 8کیلویی از بدن یک بیمار در نجف آباد خارج کردن کیست ۸کیلویی در بیمارستان نجف آباد+عکس و فیلم خارج کردن کیست ۸کیلویی در بیمارستان نجف آباد+عکس و فیلم 123 300x267

خروج کیست ۸کیلویی از بدن یک بیمار در نجف آباد

خارج کردن کیست ۸کیلویی در بیمارستان نجف آباد+عکس و فیلم