معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف استان اصفهان با اشاره به تجلیل از برگزیدگان مسابقه طرح “آرامش بهاری” در امامزاده زینب(س) و امامزاده عبدالله(ع)، ابراز کرد: همزمان با ولادت حضرت فاطمه مرضیه (س)، خطبه عقد یک زوج جوان در بقعه امامزاده ساره مریم جوزدان جاری شد. حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری  با بیان اینکه […]

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف استان اصفهان با اشاره به تجلیل از برگزیدگان مسابقه طرح “آرامش بهاری” در امامزاده زینب(س) و امامزاده عبدالله(ع)، ابراز کرد: همزمان با ولادت حضرت فاطمه مرضیه (س)، خطبه عقد یک زوج جوان در بقعه امامزاده ساره مریم جوزدان جاری شد.

حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری  با بیان اینکه تعداد ۳۹ وقف در ایام نوروز صورت گرفت و از این تعداد، ۱۶ وقف به صورت منفعتی و ۲۳ وقف به صورت انتفاعی بود، اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته زن، برنامه های متنوعی در ۲ بقعه در ناحیه یک استان اصفهان، یک بقعه در شهرضا و ۲ بقعه در اردستان برگزار شد.
وی تصریح کرد: به همین مناسبت، پنجشنبه ۲۰ فروردین ماه در بقعه امامزاده ساره مریم جوزدان خطبه عقد یک زوج جوان با حضور مسوولان شهرستان نجف آباد و به صورت بسیار ساده جاری شد که عروس، مسوول فرهنگی بانوان امازاده ساره و داماد خادم افتخاری آن امامزاده و یکی از کارمندان درجه دار سپاه نجف آباد است.
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف استان اصفهان خاطرنشان کرد: همزمان با گرامیداشت هفته زن و روز مادر، شامگاه پنجشنبه ۲۰ فروردین ماه در امامزاده عبدالله(ع) محله آفاران ، ویژه برنامه ولادت حضرت زهرا (س) برگزار شد و همچنین ‌ در روز جمعه ۲۱ فروردین ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در امامزاده زینب(س) برنامه های وی‍ژه ای برگزار شد که با سخنرانی، مولودی خوانی و شعرخوانی همراه بود.
امیری افزود: در این مراسم از برگزیدگان مسابقه طرح “آرامش بهاری” که در ایام نوروز برگزار شده بود، با اهدای پلاک طلا تجلیل به عمل آمد و به شرکت کنندگان دیگر در این طرح نیز جوایزی اعطاء شد.

منبع خبر:najafabad.ir