سیروان خسروی، خواننده و تنظیم کننده مطرح و پرطرفدار موسیقی پاپ برای نخستین بار در  اصفهان،شهر گلدشت را برای اجرای خود انتخاب کرده است. این برنامه که از سوی موسسه فرهنگی هنری پیغام هنر پارسیان برگزار می شود، در شب های ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه در سالن شیخ بهایی واقع در  گلدشت نجف آباد […]

سیروان خسروی، خواننده و تنظیم کننده مطرح و پرطرفدار موسیقی پاپ برای نخستین بار در  اصفهان،شهر گلدشت را برای اجرای خود انتخاب کرده است.
این برنامه که از سوی موسسه فرهنگی هنری پیغام هنر پارسیان برگزار می شود، در شب های ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه در سالن شیخ بهایی واقع در  گلدشت نجف آباد میزبان مردم اصفهان خواهد بود.
گفتنی است؛ سیروان خسروی در ۱۶ سالگی زیر نظر کاوه یغمایی با اصول نوازندگی کیبورد و سبک راک آشنا شد. او مدتی بعد به همراه ۴ نفر از دوستان خود یک گروه راک زیر زمینی را تشکیل داد که در آن به اجرای قطعات گروه‌های مطرح راک نظیر بیتلز، پینک فلوید، دایر استریتس و Police و… می‌پرداختند. او پس از یک سال همکاری در گروه از آنها جدا شد. سیروان همراه گروه کاوه یغمایی در دو کنسرت سال‌های ۷۹ و ۸۰ به عنوان نوازنده کیبورد در آن حضور داشت که این تنها اجراهای سیروان به عنوان نوازنده بر روی صحنه بوده‌است.
تاکنون دو قطعه از وی با نام‌های «نه نرو» و «ساعت ۹» موفق شده‌اند در جدول موسیقی رادیوی هلندی Funx رتبه ۱ را به دست آورند.

منبع:ایمنا