در رقابت های انتخابی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان استان که اخیرا به کار خود پایان داد، تیم اعزامی شهرستان در مجموع به دو نشان طلا، دو نقره و شش برنز دست پیدا کرد.

درخشش نونهالان کشتی گیر نجف آباد

در رقابت های انتخابی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان استان که اخیرا به کار خود پایان داد، تیم اعزامی شهرستان در مجموع به دو نشان طلا، دو نقره و شش برنز دست پیدا کرد.

ایمنا: سید محمد طباطبایی  افزود: در این دوره که با کسب طلای ابوالفضل داودی و داود مختاری در اوزان ۳۸ و ۴۴ کیلوگرم رشته فرنگی همراه بود، محمد مصطفی امینی و حسین صالحی نیز در شصت و سه کیلوگرم فرنگی و سی و هشت کیلوی بخش آزاد به گردن آویز نقره دست پیدا کردند.

طباطبایی در ادامه اضافه کرد: ابوالفضل قیصر، عباس رضایی، مهدی جمشیدیان، احسان شمس، علی حبیب الهی و آرش شمسی نیز در این دوره به نشان های برنز دست پیدا کردند.

وی  از انتخاب هیات های کاراته و کونگ فوی شهرستان به عنوان برترین مجموعه های استان نام برد و ادامه داد: فریبا پوربراتی، زهرا ایمانی، عاطفه عظمی، مریم گلشادی، فاطمه زمانی، حسین زمانیان و سعید ناصحی شش ورزشکار رشته جهت یابی شهرستان هستند که به همراه شش ورزشکار دیگر از استان های چهار محال و بختیاری، اصفهان و مازندران اخیرا اردوی آماگی تیم ملی را در جنگل های چیتگر و لویزان برگزار کردند.

برگزاری رقابت های قهرمانی هندبال ساحلی استان با حضور شانزده تیم دیگر خبری بود که طباطبایی با بیان آن افزود: در این رقابت ها که به صورت دوره ای طی سه روز برگزار شد، تیم های بدنسازی خاقانی، آب منطقه ای اصفهان و پایگاه محمد(ص) به ترتیب عناوین اول تا سوم را به دست آوردند.

حضور علی حیدری به همراه محمد امین نعمتی و علی حمله داری در ترکیب تیم والیبال دانشگاه آزاد نجف آباد به عنوان مربی و بازیکن و کسب عنوان قهرمانی در رقابت های استانی دیگر خبری بود که رییس اداره ورزش و جوانان با بیان آن اظهار داشت: در رقابت های فوتسال روستایی و عشایری کشور که به میزبانی استان برگزار شد، تیم اصفهان با حضور محمد‌جواد بیاتی، محسن مومنی، عباس گواری و عقیل فرزانه چهار بازیکن نجف‌آبادی خود با شکست سیستان و بلوچستان به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد.

طباطبایی ادامه داد: در این دوره که با ایستادن تیم های یزد و فارس بر سکوهای سوم و چهارم همراه بود، عقیل فرزانه، محسن مومنی و محمد جواد بیاتی به ترتیب به عنوان بهترین بازیکن، گلزن و دروازه بان انتخاب شدند.

کشتی درخشش نونهالان کشتی گیر نجف آباد درخشش نونهالان کشتی گیر نجف آباد

کشتی

درخشش نونهالان کشتی گیر نجف آباد