درخشش کونگ فوی نجف آباد در استان

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲ مرداد ۱۳۹۷
درخشش کونگ فوی نجف آباد در استان  درخشش کونگ فوی نجف آباد در استان               4

در آخرین دوره رقابت های قهرمانی کونگ فوی استان که اخیرا به میزبانی فلاورجان با حضور دویست و هفتاد ورزشکار از پانزده شهرستان استان برگزار شد، تیم اعزامی نجف آباد موفق به کسب دو طلا و یک نقره تیمی در رده های مختلف سنی شد.

ایمنا: رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گفت: در این دوره که با انتخاب نفرات اول و دوم هر وزن به اردوی استان جهت شرکت در رقابت های قهرمانی کشور همراه بود، تیم نجف آباد در رده های سنی نوجوانان و جوانان به عنوان قهرمانی رسید و در نونهالان در جایگاه نایب قهرمانی ایستاد.

سید محمد طباطبایی از کسب یک طلا، دو نقره و دو برنز در اوزان مختلف رده نونهالان خبر داد و افزود:  در نوجوانان نیز تیم اعزامی به سه طلا، دو نقره و پنج گردن آویز برنز دست پیدا کرد و در رده سنی جوانان هم چهار عنوان قهرمانی، دو نایب قهرمانی و یک سومی به تیم شهرستان رسید.

انتخاب رسول کاویانی به عنوان داور نمونه مسابقات قهرمانی کونگ فوی کشور دیگر خبری بود که طباطبایی با بیان آن گفت: در رقابت های جودوی انتخابی استان در رده نوجوانان نیز حمید رضا یعقوبیه به نشان طلا و رسول امانی به عنوان سومی دست پیدا کردند.

طباطبایی به درخشش تیم کاراته شهرستان سبک ساساکی ها در مسابقات قهرمانی کشور در تهران اشاره ای داشت و افزود: در این رقابت ها که تیم شهرستان را وحید نوریان مربیگری می کرد، نفرات اعزامی در رده های سنی نونهالان و نوجوانان در بخش های کاتا و کومیته تیمی موفق به کسب چهار طلا، ۹برنز و یازده گردن آویز برنز شدند.

کسب عنوان سومی تیم هندبال نونهالان نجف آباد در رقابت با ۹ تیم دیگر در منطقه پنج کشور دیگر مطلبی بود که رییس اداره ورزش و جوانان نجف آباد با بیان آن خاطر نشان کرد: در مسابقات وزنه برداری قهرمانی کارگران استان که با حضور سی و دو ورزشکار از پنج تیم برگزار شد، شرکت کنندگان شهرستان در ترکیب تیم سیمان سپاهان موفق به کسب سه طلا، دو نقره و دو عنوان چهارمی شدند.

در رقابت های قهرمانی وزنه برداری دانشجویان کشور هم که به مدت پنج روز در استان البرز برگزار شد، تیم اعزامی نجف آباد سه نشان طلا، نقره و برنز و یک عنوان ششمی را کسب کرد.

 


نوشته شده توسط:سخا - 3534 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.