پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباداز دستگیری 2 سارق سیم برق و کشف 201 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

دستگیری سارقان سیم برق در نجف آباد

پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباداز دستگیری ۲ سارق سیم برق و کشف ۲۰۱ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
 سرهنگ محمد حسین باباکلانی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در شهرستان نجف آباد موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی با تحقیقات میدانی و انجام یک سری اقدامات تخصصی مشخصاتی کلی از سارقان و شیوه و شگرد آنها به دست آورده به منظور پیشگیری از سرقت های مشابه و دستگیری سارقان واحدهای گشت نامحسوس در حومه شهر نجف آباد را راه اندازی کردند.
وی تصریح کرد: تلاش پلیس برای دستگیری سارقان ادامه داشت تا اینکه یکی از واحدهای گشت نامحسوس پلیس آگاهی ۲ سارق حرفه ای را در هنگام سرقت سیم برق در حومه شهر نجف آباد مشاهده و آنها را در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به کشف ابزار و تجهیزات سرقت سیم برق از سارقان اظهار داشت: متهمان که پس از انتقال به پلیس آگاهی چیزی برای کتمان نداشتند در بازجویی های تکمیلی به ۲۰۱ فقره سرقت سیم برق در سطح شهرستان های اصفهان، نجف آباد، خمینی شهر و فلاورجان اعتراف کردند.
سرهنگ باباکلانی از شناسایی مالخران سیم های برق مسروقه طی تحقیقات صورت گرفته از سارقان خبر داد و گفت: طی هماهنگی به عمل آمده قضائی ۲ مالخر نیز دستگیر شدند.
باباکلانی در پایان با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر قانونی توسط افراد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

فرمانده نیروی انتظامی

باباکلانی فرمانده نیروی انتظامی

دستگیری سارقان سیم برق در نجف آباد