پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از دستگیری فردی که قطعات سخت افزاری دستگاه تشخیص مبتلایان به بیماری کرونا به ارزش 7 میلیارد تومان را از یک مجتمع پزشکی سرقت کرده بود، خبر داد.

دستگیری سارق ۷میلیاردی کرونا در نجف آباد

پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از دستگیری فردی که قطعات سخت افزاری دستگاه تشخیص مبتلایان به بیماری کرونا به ارزش ۷ میلیارد تومان را از یک مجتمع پزشکی سرقت کرده بود، خبر داد.

سرهنگ  محمدحسین باباکلانی گفت: در پی وقوع سرقت از یک مجتمع پزشکی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ شهرستان نجف آباد قرار گرفت.

وی ادامه داد: با بررسی های صورت گرفته مشخص شد سارق یا سارقان اقدام به سرقت دو قطعه سخت افزار راه اندازی دستگاه رادیولوژی و تصویر برداری پزشکی دانگل که از آن در امر تشخیص مبتلایان به بیماری کرونا استفاده می شده است کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد اظهار داشت: با توجه به حساسیت موضوع اکیپی از ماموران مجرب و خبره مامور رسیدگی به این پرونده شده و با بررسی های اطلاعاتی دقیق سرانجام هویت اصلی سارق این قطعات که نگهبان اخراجی مجتمع مذکور بود را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی وی را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف قطعات سرقتی از منزل متهم و تحویل او به مراجع قضائی گفت: به صاحبان سازمان ها و شرکت ها توصیه می کنیم در صورتی که کارمند یا نگهبان اخراجی آنها به قفل های درب ورودی دسترسی داشته، در اسرع وقت نسبت به تعویض قفل اقدام کنند.

دستگیری سارق در نجف آباد دستگیری سارق ۷میلیاردی کرونا در نجف آباد دستگیری سارق ۷میلیاردی کرونا در نجف آباد

دستگیری سارق در نجف آباد

دستگیری سارق ۷میلیاردی کرونا در نجف آباد