دستگیری قاتل شهید شاهسنایی

دسته: اجتماعی , حوادث
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۴ تیر ۱۳۹۷
دستگیری قاتل شهید شاهسنایی

متهمان آزار و اذیت پسر و مادر معلول در نجف آباد که فیلم آن را اخیرا برخی شبکه های معاند پخش کرده اند، از یک سال پیش در زندان به سر می برند.

دادستان نجف آباد گفت: مشارکت در قتل عمد، آزار جنسی و سوء استفاده از بیمه تصادفات از جمله ردیف های اتهامی مرد و زن متهم در این پرونده است و دستگاه قضایی با دقت به تمامی این موارد رسیدگی کرده است.

محمد رضا توکلی بیان داشت: در این پرونده، خواهر خانواده با هم دستی فرد دیگری اقدام به آزار و اذیت پسر و مادر معلول کرده و از آن ها برای موضوع تکدی گری یا دریافت خسارت از بیمه بابت تصادف رانندگی سوء استفاده کرده است.

وی اضافه کرد: نزدیک به یک سال پیش و همزمان با فوت مادر خانواده، اقوام از موضوع مطلع شده و با طرح شکایتی در این خصوص، موارد با سرعت و دقت پیگیری شد.

نجف آباد نیوز: مسیح علی نژاد، اخیرا در یکی از برنامه های خود اقدام به نمایش فیلمی از شکنجه این مادر و پسر کرده بود.

 

دستگیری قاتل شهید امنیت

دادستان نجف آباد همچنین ادامه داد: عامل اصلی شهادت پاسدار شهید سجاد شاه سنایی که ۱۲دی ماه سال گذشته در جریان اغتشاشات به شهادت رسید، دستگیر شده است.

محمد رضا توکلی اظهار داشت: این فرد به همراه تعدادی از همدستان خود در آن شب با استفاده از تفنگ شکاری ساچمه ای به سوی نیروهای امنیتی و انتظامی چندین مورد شلیک داشته اند که با توجه به تحقیقات صورت گرفته، شهید شاه سنایی بر اثر شلیک همین فرد زخمی شده و ساعاتی بعد به شهادت می رسد.

سجاد شاه شنایی نیروی هوافضای سپاه پاسداران که دو پسر دو و پنج ساله از او به یادگار مانده، سال گذشته در اغتشاشات دی ماه در کهریزسنگ به شهادت رسید.


نوشته شده توسط:سخا - 3457 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۴۱
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.