پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد گفت: طی اجرای طرح تشدید ارتقای امنیت اجتماعی محله محور در شهرستان، 10 سارق و 14 محکوم فراری در کنار پنج خرده فروش مواد مخدر، در یکی از محلات شهر دستگیر شدند.

دستگیری ۲۴ سارق و محکوم فراری در نجف آباد

پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد گفت: طی اجرای طرح تشدید ارتقای امنیت اجتماعی محله محور در شهرستان، ۱۰ سارق و ۱۴ محکوم فراری در کنار پنج خرده فروش مواد مخدر، در یکی از محلات شهر دستگیر شدند.

سرهنگ میثم گوهری آرانی، هدف از اجرای این طرح را افزایش امنیت شهروندان، مبارزه با سارقان و خرده فروشان مواد مخدر و برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی دانست و اضافه کرد: در این طرح که با هماهنگی دستگاه قضائی و با استفاده از حداکثر توان و ظرفیت نیروهای پلیس به اجرا درآمد، بیش از ۱۵ کیلو گرم انواع مواد مخدر، یک قبضه سلاح غیر مجاز به همراه ۲۲۰ عدد فشنگ شکاری و جنگی و ۳۲ عدد انواع سلاح سرد شامل قمه و قداره نیز کشف و ضبط شد.

گوهری با بیان اینکه متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل شدند خاطرنشان کرد: خط و مشی پلیس برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت اجتماعی است و از تمامی شهروندان می خواهیم که به منظور همکاری با ماموران موارد مشکوک و ضروری را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ اطلاع دهند.

سرهنگ میثم گوهری آرانی فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد

سرهنگ میثم گوهری آرانی فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد

دستگیری ۲۴ سارق و محکوم فراری در نجف آباد