فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد از دستگیری 26 نفر از لیدرها و عاملان اصلی اغتشاشات آبان ماه شهر نجف‌آباد و یزدانشهر خبر داد.

دستگیری ۲۶ نفر از عاملان اصلی اغتشاشات نجف‌آباد

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمدحسین باباکلانی اظهار داشت: تعدادی از مخلان نظم و امنیت عمومی با سوء استفاده از اعتراضات مردمی در خصوص طرح سهمیه‌بندی بنزین اقدام به آتش زدن اموال و اماکن عمومی و دولتی در شهر نجف‌آباد و یزدانشهر کردند که شناسایی و دستگیری آن‌ها به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد افزود: مأموران پس از انجام یکسری کارهای تخصصی و پیچیده موفق شدند ۲۶ نفر از لیدرها و عاملان اصلی این اغتشاشات را شناسایی و در عملیات‌های جداگانه دستگیر کنند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهمان در مواجهه با اسناد و مدارک پلیس صراحتاً به تخریب و آتش زدن اموال و اماکن عمومی و تحریک مردم به منظور اخلال در نظم عمومی اعتراف کردند.

باباکلانی با اشاره به اینکه دستگیرشدگان تحویل مراجع قضایی شدند تاکید کرد: تمامی عوامل اصلی مرتبط با اغتشاشات آبان ماه شهرستان نجف‌آباد و مزدوران ضدانقلاب خارج نشین زیر ذره‌بین و چتر اطلاعاتی پلیس قرار دارند و به زودی باقیمانده آن‌ها نیز دستگیر و به سزای اعمال مجرمانه خود خواهند رسید.

آشوب در نجف آباد دستگیری 26 نفر از عاملان اصلی اغتشاشات نجف‌آباد دستگیری 26 نفر از عاملان اصلی اغتشاشات نجف‌آباد                  300x300

آشوب در نجف آباد

آتش زدن پمپ بنزین در نجف آباد دستگیری 26 نفر از عاملان اصلی اغتشاشات نجف‌آباد دستگیری 26 نفر از عاملان اصلی اغتشاشات نجف‌آباد IMG 0713 300x225

آتش زدن پمپ بنزین در نجف آباد