کوبل داوران نجف‌آبادی به مرحله نهایى جام فدراسیون بین‌المللى هندبال دعوت شدند. فدراسیون بین‌المللى هندبال کوبل داورى جوان و دوقلوى ٢۵ ساله نجف‌آبادى کشورمان، احمد و امیر قیصریان را به مرحله نهایى جام فدراسیون بین‌المللى هندبال که از ٩ تا ١٣ اردیبهشت ١٣٩۴ در بانکوک تایلند برگزار خواهد شد دعوت کرده است. قهرمان این رقابت‌ها […]

کوبل داوران نجف‌آبادی به مرحله نهایى جام فدراسیون بین‌المللى هندبال دعوت شدند.

فدراسیون بین‌المللى هندبال کوبل داورى جوان و دوقلوى ٢۵ ساله نجف‌آبادى کشورمان، احمد و امیر قیصریان را به مرحله نهایى جام فدراسیون بین‌المللى هندبال که از ٩ تا ١٣ اردیبهشت ١٣٩۴ در بانکوک تایلند برگزار خواهد شد دعوت کرده است.
قهرمان این رقابت‌ها به همراه بهترین کوبل از میان ۴ کوبل دعوت شده به مرحله نهایى جهانى این جام صعود خواهند کرد، ضمن اینکه به گزارش داود توکلى عضو ارشد کمیته داوران هندبال جهان در حین مسابقات در تایلند هر ۴ کوبل منتخب آسیا در تست‌هاى داورى و دوره پیشرفته‌اى که با حضور مدرس نامدار داورى جهان، تریه آنتونسن از نروژ برگزار می‌شود با جدیدترین متدهاى داورى دنیا آموزش داده خواهند شد.
احمد و امیر قیصریان مهرماه گذشته دردوره ارتقای داورى جهانى و آسیایى که به میزبانى کشورمان در اصفهان برگزار شد با کسب بالاترین امتیازات به درجه با ارزش قاره‌اى هندبال آسیا دست پیدا کردند و به زبان انگلیسى تسلط کامل دارند. احمد قیصریان دانشجوى سال آخر دوره کارشناسى ارشد مهندسى مکانیک و امیر قیصریان دانشجوى سال آخر دوره کارشناسى ارشد مهندسى متالوژى مى‌باشند.