دیدار سید علی خمینی با واحد مسئول اصلاح طلبان غرب استان
دیدار سید علی خمینی با واحد مسئول اصلاح طلبان غرب استان

به گزارش بولتن به نقل از واحد مرکزی خبر، حجت الاسلام علی خمینی در سفر به شهرستان نجف اباد با خانواده شهیدان مرتضی و مصطفی معین دیدار و گفتگو کرد. مادر این خانواده حاجیه خانم صدیقه السادات موسویان نیز در حج خونین سال ۶۶ در مکه به شهادت رسیده است. وی در ادامه با جانباز۷۰ […]

به گزارش بولتن به نقل از واحد مرکزی خبر، حجت الاسلام علی خمینی در سفر به شهرستان نجف اباد با خانواده شهیدان مرتضی و مصطفی معین دیدار و گفتگو کرد.

مادر این خانواده حاجیه خانم صدیقه السادات موسویان نیز در حج خونین سال ۶۶ در مکه به شهادت رسیده است.

وی در ادامه با جانباز۷۰ درصد علیرضا سلیمی دیدار کرد و سپس با حجت الاسلام واحد مسئول اصلاح طلبان غرب استان دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام واحد دراین دیدار با بیان خاطراتی از زمان تحصیل خود با حجت الاسلام مرحوم سید احمد خمینی گفت: برای پیش برد بهتر کارها باید دو جناح اصلی کشور با هم همکاری کنند.

حجت الاسلام علی خمینی هم دراین دیدار گفت: اگر نظام و حکومتی بتواند چندین سال مستمر باوجود همه دشمنی ها ادامه یابد به خود سازی رسیده است و مسئولان و نیروها دراین نظام باید برای کارها به تعقل برسند.

وی با تاکید بر دوری از تند روی ها افزود: منافع نظام و کشور در اولویت همه برنامه ها قرار دارد و دو جناح سیاسی کشور باید برای پیشرفت ،معقولانه رفتار کنند.

سیدعلی خمینی در پایان گفت: اگر هرجناح بخواهد به نفع خود کار کند برنامه ها پیش نمی رود و باید جناح ها در مواقعی کوتاه بیایند.