راهپیمایی در نجف آباد و یزدانشهر در محکومیت اغتشاشات اخیر‌ +‌ تصاویر

دسته: سیاسی , گزارش تصویری
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۹ آبان ۱۳۹۸
راهپیمایی در نجف آباد و یزدانشهر در محکومیت اغتشاشات اخیر‌ +‌ تصاویر راهپیمایی در نجف آباد و یزدانشهر در محکومیت اغتشاشات اخیر‌ +‌ تصاویر راهپیمایی در نجف آباد و یزدانشهر در محکومیت اغتشاشات اخیر‌ +‌ تصاویر 1574246092 N8bY7 155x105

دیروز 29 آبان 98 همزمان با بسیاری از نقاط کشور، مردم مؤمن، بصیر و ولایتمدار نجف‌آباد و یزدانشهر نیز ضمن انتقاد به سوء مدیریت دولت، سوء استفاده برخی اراذل و اوباش از این اعتراضات و ایجاد اغتشاش را محکوم کردند. 

راهپیمایی در نجف آباد و یزدانشهر در محکومیت اغتشاشات اخیر‌ +‌ تصاویر

دیروز ۲۹ آبان ۹۸ همزمان با بسیاری از نقاط کشور، مردم  ولایتمدار نجف‌آباد و یزدانشهر نیز ضمن انتقاد به سوء مدیریت دولت، سوء استفاده برخی اراذل و اوباش از این اعتراضات و ایجاد اغتشاش را محکوم کردند.

در نجف آباد مردم  حوالی ظهر در مسجد جامع این شهر حضور پیدا کرده و بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر و سخنرانی کوتاه حجت الاسلام حسناتی امام جمعه در باغ ملی (میدان امام خمینی) تظاهرات کردند. در یزدانشهر نیز، مردم این شهر از حوالی ساعت ۲ و سی دقیقه عصر با حضور مسئولان شهرستان راهپیمایی خود را از کنار مسجد جامع این شهر شروع کردند.

تصاویر بیشتر در پایگاه خبری شهرداری

راهپیمایی در نجف آباد راهپیمایی در نجف آباد و یزدانشهر در محکومیت اغتشاشات اخیر‌ +‌ تصاویر راهپیمایی در نجف آباد و یزدانشهر در محکومیت اغتشاشات اخیر‌ +‌ تصاویر 1574309006 P6fN3 300x200

راهپیمایی در نجف آباد


نوشته شده توسط:علیرضا - 991 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.