دانا: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گفت: رزمایش الی بیت المقدس بسیجیان شهرستان روزهای پنج شنبه و جمعه 23و24آبان98 با شعار محوری 40 سال مردم یاری؛ امنیت و خدمت در قالب 7گردان بیت المقدس و یک گردان کوثر با 4هدف محوری در پادگان امام علی در کمربند جنوبی این شهر برگزار می شود.

رزمایش بزرگ بسیجیان نجف آباد با ۸ گردان

دانا: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گفت: رزمایش الی بیت المقدس بسیجیان شهرستان روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۳و۲۴آبان۹۸ با شعار محوری ۴۰ سال مردم یاری؛ امنیت و خدمت در قالب ۷گردان بیت المقدس و یک گردان کوثر با ۴هدف محوری در پادگان امام علی در کمربند جنوبی این شهر برگزار می شود.

سرهنگ پاسدار حجت الله صفرپور دهه پنجم انقلاب اسلامی را دهه بلوغ نظام اسلامی و تثبیت کارآمدی جوانان مومن انقلابی دانست و اضافه کرد:مردم کشور ما با گذشت ۴دهه از انقلاب اسلامی و عبرت آموزی از گفتمان های دهه گذشته به این باور رسیده است که گفتمان سازش، غربگرا و سرمایه ای نمی تواند موتور محرک شتابزای پیشرفت کشور باشد و مقدمات تحقق اهداف مرحله ای انقلاب را فراهم نماید.

صفرپور افزود: آنچه می تواند در این نقطه تمام تهدیدات مترتب انقلاب را به فرصت و قدرت تبدیل کند عمل به گفتمان و منظومه فکری امامین انقلاب اسلامی و تمرکز بر گفتمان مقاومت و عدم مصلحت اندیشی های بی مورد و محافظه کارانه و سازش کارانه با ایادی استکبار است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد یکی از اهداف این رزمایش را لبیک به امام حاضر و اعلام آمادگی و جانفشانی برای انقلاب اسلامی دانست و خاطر نشان کرد: حفظ و انسجام و به کار گیری نیروهای سازمان یافته مردمی در قالب گردان های بیت المقدس و کوثر در راستای اهداف پیش بینی شده از دیگر اهداف رزمایش محسوب می شوند.

صفرپور در پایان گفت: ایجاد توانایی و آمادگی های لازم دفاعی و امنیتی در بسیجیان برای دفاع از انقلاب و نظام اسلامی و مقابله با تهدیدات و ایجاد آمادگی لازم برای کمک به هموطنان و همشهریان در حوادث غیر مترقبه از دیگر اهداف این رزمایش هستند.

فرمانده بسیج نجف آباد رزمایش رزمایش بزرگ بسیجیان نجف آباد با 8 گردان               300x295

فرمانده بسیج نجف آباد