رزمنده نجف آبادی  در کربلا به آرزویش رسید+ تصاویر تشییع
رزمنده نجف آبادی  در کربلا به آرزویش رسید+ تصاویر تشییع

حاج فتح الله خلیلی رزمنده ای که سالهای آرزو داشت، در جوار مرقد امام حسین (ع) جان به جان آفرین تسلیم کند،دیروز صبح پس از آخرین زیارت خود در کربلا، فوت و پس از طواف در حرم های شریف امام حسین و حضرت اباالفضل علیهما السلام، به دنبال انتقال به نجف اشرف،ساعاتی پیش پس از […]

حاج فتح الله خلیلی رزمنده ای که سالهای آرزو داشت، در جوار مرقد امام حسین (ع) جان به جان آفرین تسلیم کند،دیروز صبح پس از آخرین زیارت خود در کربلا، فوت و پس از طواف در حرم های شریف امام حسین و حضرت اباالفضل علیهما السلام، به دنبال انتقال به نجف اشرف،ساعاتی پیش پس از تشییع در حرم حضرت امام علی (ع) و اقامه نماز میت توسط حجت الاسلام حسناتی امام جمعه نجف آباد، در قبرستان وادی السلام به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نجف آباد نیوز خلیلی که نزدیک به هفتاد سال سن داشت، پس از سالها حضور در جبهه های دفاع مقدس، در آخرین هفته سال گذشته عازم آخرین سفر زیارتی خود به عتبات عالیات شده بود که در نهایت دیروز به دلیل بیماری در جوار حرم امام حسین (ع) به آرزوی دیرین خود دست یافت.

خلیلی که از او دو پسر و یک دختر به یادگار مانده است، در سحر ۲۱ دیماه ۸۵ نیز تابوتی را ساخت که صبح همان روز بر روی دستان مردم نجف آباد،حماسه ای  فراموش نشدنی را از تشییع سردار شهید حاج احمد کاظمی در تاریخ به ثبت رساند.

لازم به ذکر است که حجت الاسلام حسناتی که از اقوام آن مرحوم نیز محسوب می شود،  نیز کاروان اعزامی عتبات عالیات که خلیلی در قالب آن سفر کرده بود را همراهی می کند.

مرحوم خلیلی که  بازنشسته ذوب آهن نیز محسوب میشد، امروز در کنار شهید هادی ذوالفقاری از شهدای مدافع حرم ایران که در سامرا به شهادت رسیده بود،دفن شده است.

حمید خلیلی پسر کوچکتر این مرحوم،مدیریت نشر شهید حاج احمدی کاظمی در قم را بر عهده دارد و  محمد رضا پسر بزرگتر نیز از جانبازان دوران دفاع مقدس محسوب می شود.