رسم نیکوی تجلیل سالیانه از قهرمانان ورزشی نجف آباد تکرار شد
رسم نیکوی تجلیل سالیانه از قهرمانان ورزشی نجف آباد تکرار شد

در مراسمی به میزبانی تالار مهتاب مجموعه فرهنگی ورزشی کوهستان نجف آباد با تکرار رسم پسندیده سالهای گذشته از شاخص ترین ورزشکاران ملی و جهانی شهرستان با حضور سلطان حسینی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان،ابوترابی نماینده مردم در مجلس،منتظری شهردار،پزشکی رئیس شورای شهر و تعداد دیگری از مسئولان تجلیل شد. به گزارش خبرنگار […]

در مراسمی به میزبانی تالار مهتاب مجموعه فرهنگی ورزشی کوهستان نجف آباد با تکرار رسم پسندیده سالهای گذشته از شاخص ترین ورزشکاران ملی و جهانی شهرستان با حضور سلطان حسینی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان،ابوترابی نماینده مردم در مجلس،منتظری شهردار،پزشکی رئیس شورای شهر و تعداد دیگری از مسئولان تجلیل شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد در این برنامه که با حدود یک ساعت تاخیر آغاز شد از سیزده قهرمان میادین جهانی ورزش نجف آباد در کنار پهلوان بهرام ایزدی پیش کسوت ورزش باستانی و پدر ورزش شهرستان،مرتضی شکرانه داور سرشناس فوتبال و دکتر مجید عباسی نخبه علمی عرصه ورزش به همراه تعداد دیگری از ورزشکاران شاخص،خیرین ورزشیار و اصحاب رسانه با اهدای لوح تقدیر شد.
در این مراسم که با حضور اکثر روسای چهل و هفت هیات ورزشی فعال نجف آباد همراه بود از محمد رضا درویش زاده دارنده مدال طلای مسابقات بین المللی قهرمانی اسکیت نوجوانان کره جنوبی،مسعود حیدر پور دارنده مدال های طلای رقابت های رزمی ترکیه و طلای کاپ آزاد گرجستان،ویدا الهی بانوی رزمی کار دارنده طلای بزرگسالان ترکیه و طلای کاپ آزاد گرجستان در کنار اکبر مردانی و علی بدیهی دو قهرمان دیگر رزمی نجف آباد که در مسابقات ترکیه و گرجستان موفق به کسب نشان های نقره شده بودند تقدیر شد.
داود حکیمی کونگ فو کار طلایی رقابت های قهرمانی جوانان جهان در ارمنستان،ابراهیم فتحی قهرمان دوئلین کار دارنده دو نشان طلا از مسابقات قهرمانی همبستگی کشورهای اسلامی در اندونزی و مالزی،نیلوفر کرباسی دارنده جایگاه ششم آوردگاه بین المللی اسکیت در چین تایپه و محمد جواد کاویان پی ووشو کار دارنده مدال نقره رقابت های بین المللی گرجستان نیز از دیگر قهرمانان تقدیر شده این برنامه به شمار می آیند.
در این همایش سالانه همچنین از لعیا عربی نوجوان اسکیت باز نجف آبادی که دو مدال طلا و برنز را از رقابت های جهانی چین تایپه و کاپ آزاد روسیه به ارمغان آورده در کنار محمد حقیقی مرد نقره ای ووشو شهرستان در رقابت های بین المللی گرجستان،علی مرادی دارنده مدال نقره کاراته در ترکیه و مسعود یادگار صالحی قهرمان دارنده نشان برنز رقابت های جهانی کاراته در ترکیه نیز تجلیل شد.
لازم به ذکر است که در بین اصحاب رسانه ای که حاضرین شاهد تجلیل از آنها بودند نام دوتن از خبرنگاران و عکاسان پایگاه خبری شهرداری نجف آباد نیز مشاهده میشد.