مشرق: سید محمد مشکوهًْ‌الممالک از روزنامه کیهان در سفر اخیرش به استان اصفهان، با تعدادی از ایثارگران و خانواده آن ها دیدار کرده. در ادامه گزیده ای از گزارش او که به نقل از خانواده شهدای مدافع حرم نجف آباد و لشکر8نجف اشرف تنظیم شده را مرور خواهیم کرد.

روایتی از دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم نجف آباد 

مشرق: سید محمد مشکوهًْ‌الممالک از روزنامه کیهان در سفر اخیرش به استان اصفهان، با تعدادی از ایثارگران و خانواده آن ها دیدار کرده. در ادامه گزیده ای از گزارش او که به نقل از خانواده شهدای مدافع حرم نجف آباد و لشکر۸نجف اشرف تنظیم شده را مرور خواهیم کرد.

همسر شهید موسی جمشیدیان در توصیف شهید: «خوش‌خلق و متین و خنده‌رو بود. همّ و غمش زمینه‌سازی برای ظهور بود. ارادت عجیبی به حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها داشت و می‌گفت دوست دارم خدا به من سه دختر بدهد و در اسم هر سه از نام فاطمه استفاده کنم».

شهید موسی جمشیدیان روایتی از دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم نجف آباد روایتی از دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم نجف آباد              300x225

شهید موسی جمشیدیان

همسر شهید علیرضا نوری: «روز خواستگاری پلاک سپاه بر گردن داشت و رو به من کرد و گفت من مهر و پلاک سپاه هستم‌ و قبل از اینکه با شما عقد کنم با سپاه عقد کردم. سپاه یعنی جبهه، یعنی جهاد و ان‌شاءالله این زندگی ختم به شهادت شود. علیرضا طوری رفتار می‌کرد که مطمئن بودم شهید می‌شود.»

شهید علیرضا نوری روایتی از دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم نجف آباد روایتی از دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم نجف آباد           4 210x300

پوستری از شهید علیرضا نوری

همسر شهید موسی کاظمی: «همسرم سه بار به سوریه اعزام شد و بار سوم یعنی شهریور سال ۱۳۹۳ به شهادت رسید. او اولین شهید یزدانشهر و سومین شهید لشکر ۸ نجف است. اعتقادات آقاموسی عمیق و قلبی بود و من را هم با خودش همراه می‌کرد. عاشق دعای کمیل بود و هنگام خواندن دعا مثل ابر بهارگریه می‌کرد و الهی العفو می‌گفت. آقاموسی در قبال کار و زندگی‌اش خیلی وظیفه‌شناس بود. در سوریه که بود روزی سه بار با هم صحبت می‌کردیم و یک‌جوری تماس می‌گرفت که من فکر می‌کردم ایران است.»

شهید موسی کاظمی روایتی از دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم نجف آباد روایتی از دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم نجف آباد mosa1 300x167

شهید موسی کاظمی

روایتی از دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم نجف آباد