در مراسمی که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد از نوزده جلد کتاب جدید حوزه دفاع مقدس استان رونمایی شد که در این میان سهم کنگره سرداران و ۲۵۰۰ شهید نجف آباد هشت اثر بود. ه گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، از سوی دفتر حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه صاحب الزمان (ع) […]

در مراسمی که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد از نوزده جلد کتاب جدید حوزه دفاع مقدس استان رونمایی شد که در این میان سهم کنگره سرداران و ۲۵۰۰ شهید نجف آباد هشت اثر بود.

ه گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، از سوی دفتر حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه صاحب الزمان (ع) استان اصفهان و در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه  بسیج، پیشتاز حماسه و خدمت اصفهان، از ۱۹ کتاب دفاع مقدس رونمایی شد.

۸ اثر رونمایی شده در این مراسم، متعلق به ستاد کنگره سرداران و ۲ هزار و ۵۰۰ شهید شهرستان نجف‌‌آباد بوده، یک اثر متعلق به خمینی شهر‌ و ۱۰ اثر دیگر به کل استان اصفهان تعلق دارد و ۲ اثر از این آثار نیز ویژه کودکان بوده و برخی از آثار نیز به دانشجویان و کارهای تحقیقاتی آنها اختصاص دارد.

کتاب‌های گل‌های سرخ،‌ گلوله های آتشین، مسافر من برگشت، جبهه ذوالفقاریه، گفتارهای آسمانی، پشت شیشه تنهایی، شب مهتابی، هدیه بابا، معمای دولتو، نگار آسمانی، الزامات و ارکان اقتصاد مقاومتی، حماسه دولاب، اوج مظلومیت، روایت راویان، خاکیان افلاکی، هویت پروانه‌ها، فراق در فراق، عید پاییز،‌ تپه سبز در آتش و گاهی فقط سکوت از جمله کتاب های رونمایی شده در مراسم امروز بود.

کتاب اوج مظلومیت و جبهه ذوالفقاریه در ارتباط با جنایت گروهک‌های مختلف در استان کردستان برضد مردم، بسیجیان و پاسداران و کتاب گفتار آسمانی درخصوص سخنرانی منتشر نشده شهید خرازی نگارش شده و به چاپ رسیده است.