خبرگزاری علم و فناوری: روز سه شنبه 25آذر99 با حضور سردار سیف الله رشید زاده فرمانده لشگر8 نجف اشرف، از 5 اختراع دانش بنیان در مرکز علمی، پژوهشی و فن آوری بسیج نجف آباد رونمایی شد.

رونمایی از ۵ اختراع در نجف آباد

خبرگزاری علم و فناوری: روز سه شنبه ۲۵آذر۹۹ با حضور سردار سیف الله رشید زاده فرمانده لشگر۸ نجف اشرف، از ۵ اختراع دانش بنیان در مرکز علمی، پژوهشی و فن آوری بسیج نجف آباد رونمایی شد.

در این برنامه که با حضور جمعی از مسئولان لشکر۸ و بسیج شهرستان همراه بود، اختراعاتی شامل تولید سرامیک های دمای بالا، طراحی و ساخت نانو پوشش سرامیکی، تولید نانو لوله های کربنی، ساخت گلدان های تجدید پذیر و طراحی و ساخت نانو پوشش عایق قابل انبساط رونمایی شد.

نصیران مسئول معاونت علمی پژوهشی و فناوری سپاه نجف آباد در این نشست اعلام کرد: پشتیبانی و تقویت تشکل های علمی، پژوهشی و فن آوری اقشار بسیج و آحاد مردم و حمایت از شرکت های دانش بنیان در کنار شناسائی و جمع آوری و پرورش ایده ها و خلاقیت های نوآورانه و ارتباط با مراکز علمی، دانشگاهی و صنعتی از جمله اهداف این مجموعه به شمار می آیند.

آشنایی با برخی اختراعات شبکه علمی بسیج و بازدید از دو مجموعه دانش بنیان، دیگر بخش های این برنامه را تشکیل می دادند.

بازدید سیف الله رشید زاده فرمانده لشکر8نجف اشرف در مرکز علمی بسیج رونمایی از ۵ اختراع در نجف آباد رونمایی از ۵ اختراع در نجف آباد                   300x199

بازدید سیف الله رشید زاده فرمانده لشکر۸نجف اشرف در مرکز علمی بسیج

رونمایی از ۵ اختراع در نجف آباد