رکورد زنی دولت در توهین به مردم و منتقدان/ انتقاد از استخر میلیونی دفتر ریاست جمهوری
رکورد زنی دولت در توهین به مردم و منتقدان/ انتقاد از استخر میلیونی دفتر ریاست جمهوری

خبرگزاری فارس:نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۵۰ توهین از طرف دولت یازدهم و رئیس‌جمهور به مردم و منتقدان این دولت شده است که به نظر بنده این آمار، رکورد توهین‌های رؤسای جمهور ایران بعد از انقلاب را می‌شکند و ثبت می‌شود. وی گفت:«به نظر بنده دولت […]

خبرگزاری فارس:نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۵۰ توهین از طرف دولت یازدهم و رئیس‌جمهور به مردم و منتقدان این دولت شده است که به نظر بنده این آمار، رکورد توهین‌های رؤسای جمهور ایران بعد از انقلاب را می‌شکند و ثبت می‌شود.

وی گفت:«به نظر بنده دولت یازدهم تا امروز هیچ عملکرد مثبتی که قابل بیان باشد را در کارنامه خود ثبت نکرده است.»

ابوترابی با بیان اینکه بحث برجام یک افتضاح حقوقی است، افزود: هر روز ابعاد سوزنده این خورشید تابان برجام بر مردم و چشمان مردم می‌تابد و چشم و تن مردم را آزار می‌دهد.

عضو کمسیون شوراها و امور داخلی مجلس تأکید کرد: به هیچ عنوان برجام سایه جنگ را از کشور ما کم نکرد بلکه آن چیزی که سایه جنگ را از کشور ایران دور ساخت، توان موشکی و شهدای مدافع حرم بوده و هست.

ابوترابی با بیان اینکه اگر دشمن بدانند که یک لحظه ایران ضعیف شده است، چه با تعهد و چه بی تعهد به ایران حمله می‌کند، گفت: دولت تدبیر و امید کارنامه مثبتی در دست خود ندارد و کارنامه این دولت، منفی است.

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اعتقاد دارم دولتی که با ساخت استخر در دفتر رئیس‌جمهور خود، دم از اقتصاد مقاومتی می‌زند؛ نه تنها این صحبت‌ها برای مردم دل‌نشین نیستند بلکه سؤال همه این است که چرا رئیس‌جمهور صدها میلیون تومان از پول‌های بیت‌المال را برای ساخت استخر در دفتر خود خرج کرده است.