رییس ستاد انتخابات فرمانداری ویژه شهرستان نجف آباد روز یکشنبه در جلسه معرفی روسای کمیته های انتخابات، از آغاز به کار این ستاد خبر داد و گفت: مهمترین وظیفه مجریان انتخابات رعایت دقیق قانون است. سیروس محمودی تصریح کرد: با عنایت به برگزاری دو انتخابات مهم دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس […]

رییس ستاد انتخابات فرمانداری ویژه شهرستان نجف آباد روز یکشنبه در جلسه معرفی روسای کمیته های انتخابات، از آغاز به کار این ستاد خبر داد و گفت: مهمترین وظیفه مجریان انتخابات رعایت دقیق قانون است.
سیروس محمودی تصریح کرد: با عنایت به برگزاری دو انتخابات مهم دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در ۷ اسفند سالجاری، بمنظور برنامه ریزی و توجه دقیق به برنامه زمان بندی انتخابات، مهیا نمودن و پیش بینی امکانات و تجهیزات مورد نیاز برگزاری انتخابات مطلوب و شایسته، ستاد انتخابات شهرستان تشکیل شد.
محمودی گفت: ۱۰ کمیته فناوری اطلاعات، امنیتی و انتظامی، سیاسی، پشتیبانی، اطلاع رسانی و تبلیغات، مخابرات، آموزش و تأمین نیروی انسانی، حراست و حفاظت، نظارت بر تبلیغات و کمیته حمل و نقل و ترابری برای اجرای مطلوب انتخابات در شهرستان تشکیل شده است.
رییس ستاد انتخابات نجف آباد اظهار داشت: مهمترین وظیفه این ستاد برگزاری صحیح و سالم انتخابات در یک فضای رقابتی سالم است به نحوی که خدشه ای به آن وارد نشود.
معاون استاندار و فرماندار شهرستان نجف آباد افزود: حوزه مهردشت نجف آباد و حوزه شهرستان تیران کرون دو حوزه فرعی این ستاد هستند.
شهرستان های نجف آباد و تیران و کرون یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارند.

منبع:ایرنا