فردی که بصورت اینترنتی اقدام به سرقت مبلغ ۴۷ میلیون تومان از حساب بانکی پدربزرگ خود کرده بود، توسط ماموران پلیس فتا شهرستان “نجف آباد” شناسایی و دستگیر شد. سرهنگ “علی جعفری نژاد”فرمانده انتظامی شهرستان “نجف آباد” گفت: پس از وصول شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه از حساب بانکی او مبلغ ۴۷۰ میلیون […]

فردی که بصورت اینترنتی اقدام به سرقت مبلغ ۴۷ میلیون تومان از حساب بانکی پدربزرگ خود کرده بود، توسط ماموران پلیس فتا شهرستان “نجف آباد” شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ “علی جعفری نژاد”فرمانده انتظامی شهرستان “نجف آباد” گفت: پس از وصول شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه از حساب بانکی او مبلغ ۴۷۰ میلیون ریال بصورت اینترنتی سرقت شده بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتای این شهرستان قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران با جمع آوری مستندات و ادله کافی متهم را که نوه شاکی بود شناسایی و دستگیر کردند.
سرهنگ جعفری نژاد با اشاره به اینکه متهم در بازجوئی بعمل آمده به بزه انتسابی اعتراف کردتصریح کرد: برابر اظهارات متهم  وی به دلیل خصومت شخصی اقدام به سرقت از حساب پدر بزرگ خود کرده است.
این مقام انتظامی بیان داشت: در این زمینه پرونده تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.
فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد در پایان خاطر نشان کرد: سرقت های اینترنتی عمدتاٌ به دلیل افشای اطلاعات بانکی رخ می دهد و عامل اصلی آن هم خود صاحب حساب می باشد اگر ما از اطلاعات بانکی از قبیل شماره حساب ،رمز اول و دوم و دیگر اطلاعات بانکی به درستی محافظت کنیم و آن را نزد دیگران بازگو نکنیم  هیچ سارقی نمی تواند از حساب ما سرقت کند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان