اصفهان امروز: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان : اقدامات مناسبی در راستای جذب سرمایه‌گذاری در استان اصفهان شکل گرفت، طرح‌هایی در استان به ارزش حدود 20 هزار میلیارد تومان وجود دارد که درصدد جذب سرمایه‌گذاران خارجی و تامین فاینانس برای اجرا و تکمیل آنها هستیم که از آن جمله می‌توان به قطار اصفهان- نجف‌آباد یا پروژه قطار اصفهان- اهواز اشاره کرد.

سرمایه گذاری خارجی برای قطار نجف آباد به اصفهان

اصفهان امروز: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان : اقدامات مناسبی در راستای جذب سرمایه‌گذاری در استان اصفهان شکل گرفت، طرح‌هایی در استان به ارزش حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان وجود دارد که درصدد جذب سرمایه‌گذاران خارجی و تامین فاینانس برای اجرا و تکمیل آنها هستیم که از آن جمله می‌توان به قطار اصفهان- نجف‌آباد  یا پروژه قطار اصفهان- اهواز اشاره کرد.

سید حسن قاضی عسگر ادامه داد: با پرتال سرمایه‌گذاری که در دوره گذشته راه‌‌اندازی شده برخی مجوزهایی وجود دارد که به آن بی‌نام گفته می‌شود و همه مراحل را گذرانده و اگر کسی بخواهد سرمایه‌گذاری کند مجوز در چند روز صادر می‌شود.

قاضی عسگر بیان داشت:اگر سرمایه‌گذارانی که در گذشته در اصفهان سرمایه‌گذاری کرده‌اند را راضی نگاه نداریم، نمی‌توانیم سرمایه‌گذار دیگری را جذب کنیم، باید سیستم بروکراتیک را فعال کنیم و سرمایه‌‌گذاران داخل استان را راضی نگاه داریم.

وی خاطر نشان کرد:در شرایط فعلی به مدیرانی نیاز داریم که از شهامت و شجاعت بالایی برخوردار باشند و ارتباط و تعامل خوبی داشته باشند، باید مدیران فعال و کارآمد را در حضور اصحاب رسانه به مردم معرفی کنیم و مدیران ناکارآمد را با افراد شایسته جایگزین کنیم تا بتوانیم در شرایط حساس فعلی از مشکلات عبور کنیم.

قطار نجف آباد سرمایه گذاری سرمایه گذاری خارجی برای قطار نجف آباد به اصفهان tramway

قطار نجف آباد

نجف آباد نیوز