فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد گفت: دشمنان نظام و انقلاب پس از چهار دهه دشمنی و برنامه‌ریزی خصمانه علیه جمهوری اسلامی ایران به این نتیجه رسیده‌اند که جایگاه ولایت‌ فقیه و مجموعه‌های ولایی مانند سپاه پاسداران را تضعیف کنند.

سپاه هراسی در دستور کار دشمن/ مشکلات خارجی نیستند

فارس: حجت‌الله صفرپور در مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع) نجف‌آباد اظهار داشت: امروز دشمن به دنبال تضعیف جایگاه ولایت فقیه و تضعیف مجموعه‌های ولایی و حامی ولی‌فقیه است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد گفت: دشمنان نظام و انقلاب پس از چهار دهه دشمنی و برنامه‌ریزی خصمانه علیه جمهوری اسلامی ایران به این نتیجه رسیده‌اند که جایگاه ولایت‌ فقیه و مجموعه‌های ولایی مانند سپاه پاسداران را تضعیف کنند.

وی افزود: از آنجایی که سپاه پاسداران حافظ و مدافع نظام و آرمان‌های انقلاب و در خدمت مردم و گوش به فرمان ولایت است و دشمنان این واقعیت مهم را به خوبی شناخته‌اند و درک کرده‌اند، لذا امروز بیش از هر وقت دیگری به سپاه هراسی دامن زده و سعی در تضعیف این نیروی انقلابی و مردمی دارد.

صفرپور خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی در جامۀ عمل پوشاندن به شعار استقلال و آزادی تا حدود زیادی موفق بوده است، به شکلی که در بعد استقلال سیاسی وضعیت بسیار خوبی داریم و در بعد استقلال فرهنگی نیز نزدیک به تثبیت این شعار هستیم؛ البته در بعد اقتصادی مشکلاتی داریم که آن نیز قابل برطرف شدن است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌ آباد هشدار داد: یکی دیگر از برنامه‌های مهم دشمن ناکارآمد جلوه دادن نظام و سرپوش گذاشتن بر دستاوردهای علمی خیره‌کننده نظام و ملت ایران در چهار دهه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی افزود: دشمن با جنگ اقتصادی و تبلیغات در فضای مجازی و رسانه‌ای این فکر را به مردم القاء کرده‌اند که بیشتر مشکلات کشور مربوط به خارج است و اگر دولت و ملت ایران با آمریکا و اروپا سازش کنند تمام مشکلات حل خواهد شد، در حالی که واقعیت چیزی عکس این تبلیغات است و امروز این وظیفه تمامی نیروهای بسیجی است که با محوریت مساجد محلّه‌ها نسبت به روشنگری و اطلاع‌رسانی صحیح نسبت به وقایع و رخدادهای در حال وقوع اقدام کنند.

صفرپور تأکید کرد: دشمنان در هر منطقه‌ای متناسب با ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های قومی-مذهبی و امثال آن سعی در ایجاد تفرقه میان آحاد مردم را دارند که لازم است همه نیروهای انقلابی به صورت عام و نیروهای بسیجی و نخبگان به صورت خاص در مسیر روشنگری و بصیرت بخشی به مردم برای حفظ و انسجام و وحدت ملی و خنثی کردن اهداف شوم دشمنان گام بردارند.

فرمانده بسیج نجف آباد سپاه سپاه هراسی در دستور کار دشمن/ مشکلات خارجی نیستند               300x295

فرمانده بسیج نجف آباد

نجف آباد نیوز