در اغتشاش های امشب (۱۲دی) شهر کهریزسنگ نجف آباد، بر اثر شلیک گلوله تفنگ شکاری، پاسدار سجاد شاه سنایی به شهادت رسید و برادرش نیز زخمی شد. شاه سنایی از پاسداران عضو نیروی هوا فضای سپاه بود که از او دو پسر ۲ و ۵ساله به یادگار مانده است. این پاسدار که برای تامین امنیت […]

در اغتشاش های امشب (۱۲دی) شهر کهریزسنگ نجف آباد، بر اثر شلیک گلوله تفنگ شکاری، پاسدار سجاد شاه سنایی به شهادت رسید و برادرش نیز زخمی شد.

شهادت یک پاسدار در کهریزسنگ/اولین شهید فتنه96در استان شهادت یک پاسدار در کهریزسنگ/اولین شهید فتنه96در استان                  178x300

شاه سنایی از پاسداران عضو نیروی هوا فضای سپاه بود که از او دو پسر ۲ و ۵ساله به یادگار مانده است.

این پاسدار که برای تامین امنیت مردم در مقابل آشوبگران ایستاده بود، اولین شهید شهرستان در فتنه۹۶ محسوب می شود که به بهانه اعتراض به مسائل اقتصادی و معیشتی مردم کلید خورد ولی در حال حاضر اصل نظام و آرامش مردم را نشانه گرفته است.

در یازدهمین شب دیماه اوضاع شهر نجف آباد نسبتا بهتر از شب های گذشته بود و با استقرار نیروهای بسیج در نواحی مرکزی شهر، اغتشاش گران که بیشتر آن ها را جوانان زیر ۲۰سال تشکیل می دادند، مجالی برای تحرکات ساختار شکنانه در مرکز شهر پیدا نکردند.

به دنبال این موضوع، این افراد تلاش کردند در چهار راه بازار و محدوده مقابل آموزش و پرورش تجمع کنند که با اقدام به موقع نیروهای بسیج از محل پراکنده شدند.

در ادامه نیز این افراد از خیابان شریعتی به سمت غرب حرکت کرده و در تقاطع های سعدی، رضایی و ۱۵ خرداد اقدام به تخریب بخشی از اموال عمومی و آتش زدن سطل های زباله و موارد مشابه کردند.

در نهایت نیز افراد حاضر در این تجمع راهی چهار راه آیت (مجاهد) شده و به سنگ پراکنی، زدن گووِک و پرتاب کوکتل مولوتوف پرداختند.

با بروز این وضعیت، نیروهای بسیج نیز پس از چند رفت و برگشت، خود را به این چهار راه رسانده و اغتشاش گران را به سمت آیت شمالی و مرکزی و شریعتی غربی پراکنده کردند.

در پایان هم با حضور یگان ویژه نیروی انتظامی و پرتاب گاز اشک آور، اغتشاش گران به صورت کامل پراکنده شدند.

درگیری های این محدوده را به نوعی بایستی مهمترین حوادث امشب نجف آباد دانست به طوری که تا این لحظه هیچ گزارشی از دیگر نقاط شهر مخابره نشده است.