شهادت یک پاسدار در کهریزسنگ/اولین شهید فتنه۹۶در استان

دسته: اجتماعی , ایثار و شهادت , حوادث
۳ دیدگاه
دوشنبه - ۱۱ دی ۱۳۹۶

در اغتشاش های امشب (۱۲دی) شهر کهریزسنگ نجف آباد، بر اثر شلیک گلوله تفنگ شکاری، پاسدار سجاد شاه سنایی به شهادت رسید و برادرش نیز زخمی شد.

شاه سنایی از پاسداران عضو نیروی هوا فضای سپاه بود که از او دو پسر ۲ و ۵ساله به یادگار مانده است.

این پاسدار که برای تامین امنیت مردم در مقابل آشوبگران ایستاده بود، اولین شهید شهرستان در فتنه۹۶ محسوب می شود که به بهانه اعتراض به مسائل اقتصادی و معیشتی مردم کلید خورد ولی در حال حاضر اصل نظام و آرامش مردم را نشانه گرفته است.

در یازدهمین شب دیماه اوضاع شهر نجف آباد نسبتا بهتر از شب های گذشته بود و با استقرار نیروهای بسیج در نواحی مرکزی شهر، اغتشاش گران که بیشتر آن ها را جوانان زیر ۲۰سال تشکیل می دادند، مجالی برای تحرکات ساختار شکنانه در مرکز شهر پیدا نکردند.

به دنبال این موضوع، این افراد تلاش کردند در چهار راه بازار و محدوده مقابل آموزش و پرورش تجمع کنند که با اقدام به موقع نیروهای بسیج از محل پراکنده شدند.

در ادامه نیز این افراد از خیابان شریعتی به سمت غرب حرکت کرده و در تقاطع های سعدی، رضایی و ۱۵ خرداد اقدام به تخریب بخشی از اموال عمومی و آتش زدن سطل های زباله و موارد مشابه کردند.

در نهایت نیز افراد حاضر در این تجمع راهی چهار راه آیت (مجاهد) شده و به سنگ پراکنی، زدن گووِک و پرتاب کوکتل مولوتوف پرداختند.

با بروز این وضعیت، نیروهای بسیج نیز پس از چند رفت و برگشت، خود را به این چهار راه رسانده و اغتشاش گران را به سمت آیت شمالی و مرکزی و شریعتی غربی پراکنده کردند.

در پایان هم با حضور یگان ویژه نیروی انتظامی و پرتاب گاز اشک آور، اغتشاش گران به صورت کامل پراکنده شدند.

درگیری های این محدوده را به نوعی بایستی مهمترین حوادث امشب نجف آباد دانست به طوری که تا این لحظه هیچ گزارشی از دیگر نقاط شهر مخابره نشده است.

 


نوشته شده توسط:سخا - 3460 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
یه بنده خدا سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۶:۳۹ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

دست گل سایت ها و صدا و سیمای حکومتیتان است که بی انصافانه سعی در تخریب دولت روحانی داشتید و همکاری برادران امنیتیتان در مشهد است که سعی در ایجاد موج اعتراضی علیه ریس جمهور منتخب داشتند وای بر شما منافقین.

    سلام پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۰:۱۲ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

    به خواب رفته بیدار میشه ولی کسی که خودش رو به خواب زده یا انقدر تحت تاثیر ماهواره و حرف های مفت قرارگرفته که قدرت تحلیلش صفر شده باشه هیچ وقت بیدار نمیشه.
    بی انصافانه سعی در تخریب دولت روحانی داشتیم؟ خیلی بی انصافید…
    ما تخریب می کنیم؟ انتقاد شد تخریب؟ همین گوش ندادن به انتقادهای ما بود که اینقدر بیکاری و رکود و گرانی و… بوجود اومد. مگه با روحانی پدر کشته گی داریم. با هیچ کس هم عقد اخوت نبستیم. هرکی باشه باید برای پیشرفت کشور کار کنه.
    مشکل اینجاست که اکثر افرادی که به روحانی رای دادن خوب فکر نکردن. الان بعضی هاشون پشیمون شدن و بعضی هاشون هم هنوز نمی خوان متوجه بشن.

انقلابیم سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفم برای یه بنده خدا!!!!
همونایی که الان معترضن و آشوب و اغتشاش بپا کردند همونایی هستند که شب انتخابات برای آقای روحانی میرقصیدند.
دولت تلگرام و اینستا را فیلتر کرده…حالا اگه رییس جمهور کس دیگری بود که کلی فحش و ناسزا میدادید.!!!
فقط یک جمله و اینکه همه چه اصلاح طلب ،چه اصولگرا و چه مردم انقلابی از وضع موجود ناراضی هستند ولی نباید یه مشت بچه بیاند و ادای حق کنند با تخریب اموال عمومی.
جانم فدای انقلاب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.