رییس شورا تایید کردشهردار نجف آباد استعفا داد

دسته: اجتماعی , سیاسی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
شهردار نجف آباد استعفا داد شهردار نجف آباد شهردار نجف آباد استعفا داد             155x105

مسعود منتظری که در شش سال اخیر مسئولیت شهرداری نجف آباد را بر عهده داشته، طی روزهای اخیر با هدف شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، استعفای خود را رسما تقدیم شورای اسلامی شهر کرد.

شهردار نجف آباد استعفا داد

مسعود منتظری که در شش سال اخیر مسئولیت شهرداری نجف آباد را بر عهده داشته، طی روزهای اخیر با هدف شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، استعفای خود را رسما تقدیم شورای شهر کرد.

ابراهیم ابوترابی رییس شورای اسلامی دوره پنجم شهر نجف آباد با تایید خبر استعفای منتظری گفت: شورا یک هفته وقت دارد که در این خصوص تصمیم گیری کند که این تصمیم به احتمال زیاد موافقت با استعفا خواهد بود. بلافاصله نیز بایستی یک سرپرست برای شهرداری تعیین کرده و بعد از آن وارد فاز انتخاب شهردار جدید شویم.

از جمله مصادیق فعال شدن منتظری برای انتخابات می توان به اقدام پایگاه خبری شهرداری در خصوص اضافه کردن پسوند «نجف آبادی» به نام خانوادگی او در ماه های اخیر اشاره کرد.

جوانی، فرزند و برادر شهید بودن، محبوبیت در بین مردم نجف آباد به دلیل عملکرد موفق این مجموعه در دوران شورای چهارم و پنجم و سابقه مسئولیت در منطقه کرون از جمله برگ های برنده منتظری برای موفقیت در انتخابات پیش رو از حوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کرون است که امسال برای اولین بار به صورت استانی و با شکلی متفاوت برگزار خواهد شد.

منتظری که با مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی، معاونت بخشداری کرون و معاونت فرمانداری شاهین شهر و نجف آباد را در کارنامه خود دارد، هشت سال پیش در چنین روزهایی از نامزدی ابوالفضل ابوترابی نماینده دوره های نهم و دهم نجف آباد در مجلس حمایت  کرده بود و همراه او در جلسات مختلف حضور پیدا کرد ولی به نظر می آید در انتخابات دوم اسفند ماه سال جاری، به احتمال زیاد با ابوترابی برای ورود به بهارستان رقابت خواهد کرد.

محمد مغزی قائم مقام شهرداری نجف آ‌باد به عنوان اصلی ترین گزینه برای سرپرستی و شهرداری این شهر مطرح است ولی شورای شهر هنوز اظهار نظر خاصی در مورد شهردار بعدی نجف آباد مطرح نکرده است.

مسعود منتظری شهردار نجف آباد شهردار نجف آباد استعفا داد             300x208

مسعود منتظری

نجف آباد نیوز

 

 


نوشته شده توسط:سخا - 3742 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۲۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۲۵ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

ادم درستی بود خدا خیرش بده

شهروند نجف اباد بزرگ جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۴:۴۹ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن سلام به جناب آقای منتظری وعرض خداقوت به این جوان سخت کوش لازم است نکاتی به این فرزند شهید برسانم.
خدمات قابل ملاحظه جنابعالی در ساماندهی شهری نجف آباد البته با حمایت شورای محترم شهر وامام جمعه گرامی ومعتمدین محلی بر کسی پوشیده نیست… جسارت شما در به روز رسانی وانجام پروژه های شهری هم بسیار مثال زدنی است…
اما نکته اول: اضافه وکم نمودن پسوند چیزی بر کرامت انسانی افراد نمی افزاید و ان اکرمکم عند الله اتقیکم و نژاد ورنگ وملیت و…. در محضر باری تعالی ملاک برتری نیست واما پسوند وتاکید بر آن چیزی جز ناسیونالیستی فکر کردن وشاید با نگاه خوش بینانه بوم پرستی نیست.
نکته دوم: در زمان شهر دار بودن حضرت عالی نقاطی از شهر نجف اباد ومحله هایی به فراموشی سپرده شده بود که اگر اکنون که فراغت بال بیشتری پیدا نموده اید سری به ان بزنید در خواهید یافت که کجا هاهست…. برخی محلات وشهرک ها هیچ اسفالتی به خود ندید؟؟ هیچ فرهنگسرایی در آن کلنگ زده نشد وهیچ …… اما برخی محلات چند لایه اسفالت وهزینه های هنگفتی برایشان شد که نگو ونپرس….
جناب ابوترابی نماینده فعلی وبسیار خدوم اگر عیب داشت پس چرا حمایتش کردید( علی قول بالا) واگر عیب نداشت پس چرا رقیبش شده اید. شاید بهتر بود که همراهیش می کردید…
شما در زمان شهر دار بودنتان نشان دادید که بسیار مرد اجرایی قوی هستید خوب… فرماندار می شدید وسکان اجرایی را به دست می گرفتید….. وکل شهر را بالا می بردید….. نجف اباد استحقاق بیش از اینها را دارد….
واما سودای نمایندگی سودایی است که در سر هر فرد اجرایی پرورانده می شود…
نکته پایانی اینکه خدمات شما منعطف به مرکز شهر بود انشائ الله آنها هم به شما رای خواهند داد. توفیق رفیق راهتان باد وخداوند شهدارا باحسین علیه السلام محشور نماید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.