شهید محسن حججی در گذر زمان+تصاویر

دسته: اجتماعی , گزارش تصویری
۲ دیدگاه
چهارشنبه - ۱۸ مرداد ۱۳۹۶

یازدهمین شهید مدافع حرم لشکر زرهی ۸نجف اشرف، از کودکی تا شهادت دوران پر افتخاری را در عرصه هایی مانند خدمت به مستضعفان و فعالیت های فرهنگی تجربه کرده است.

گوشه هایی از این فعالیت ها را در قالب گزارشی تصویری می توانید مشاهده کنید.


نوشته شده توسط:علیرضا - 967 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۸۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
مدافع شهید چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

جلاد اصلی شهید سرافراز محسن حججی را بهتر بشناسیم

به نقل از خبرگزاری اویس

http://oweis.ir/%d8%ac%d9%84%d8%a7%d8%af-%d8%a7%d8%b5%d9%84%db%8c-%d9%85%d8%ad%d8%b3%d9%86-%d8%ad%d8%ac%d8%ac%db%8c-%da%a9%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/

باز خون پاک یک شهید دیگر که با زجر و همچون سرور و سالار شهیدان سر از تنش جدا شد این را برای ما یاداور شد که سایه جنگ را خون پاک و زجری که با جان دادن این جوانان پاک و بی ادعا بر زمین ریخته شده از سر کشور دور کرده و نه برجام!

قاتل شهید محسن حججی هم که معلوم شد : بله همان امریکا (همان که چقدر گفته شد تکیه بر عهد عمو سام خطا بود خطا…) ولی آن زمان چقدر برخی از شعر میثم مطیعی به خشم آمدند ولی خدا را شکر گذر زمان همه چیز را از بد عهدی و خیانت کار بودن امریکا نشان داد.

بد نیست یادمان باشد که چقدر رهبر بزرگوار انقلاب فرمودند : امریکا غیر قابل اعتماد است.
امریکا عهد شکن است .

به متنی که در خبرگزاری های ایلنا و باشگاه خبرنگاران جوان خبرگزاری مشرق نیوز خبرگزاری فارس خبرگزاری تسنیم و خبرگزاری اویس آمده و در مورد افشاگری خیانت امریکا و کمک به داعش که همین چند روز پیش با حمایت مستقیم جنگده های امریکایی شهری را که توسط نیروهای حشد الشعبی عراق آزاد کرده بودند با شهادت بسیاری از رزمندگان حشدالشعبی و مدافعین حرم مجددا اشغال کردند.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.