در این فیلم که تیر۸۴ به میزبانی سالن اجتماعات حوزه علمیه جدید نجف آباد برگزار شده، شهید قاسم سلیمانی، در سخنانی برگزاری این گونه جلسات را یکی از راه های عملی و واقعی مقابله با تهاجم فرهنگی می داند.

شهید سلیمانی: نجف آباد، یک حسینیه و حوزه علمیه است+فیلم

در این فیلم که تیر۸۴ به میزبانی سالن اجتماعات حوزه علمیه جدید نجف آباد و به مناسبت برگزاری یادواره شهدای روحانیت نجف آباد برگزار شده، شهید قاسم سلیمانی، در سخنانی برگزاری این گونه جلسات را یکی از راه های عملی و واقعی مقابله با تهاجم فرهنگی می داند. شهید سلیمانی چند ماه مانده به شهادت احمد کاظمی، از او و ناصر توبه ایها به عنوان شهدای زنده این دیار نام برده و یکی از دلایل حضورش در این محفل را، ارادتش به این دو نفر می داند. این فرمانده کمتر شناخته شده در آن مقطع، نجف آباد را شهری اندیشمند و دارای انسان های فهیم دانسته و در خصوص لشکر۸نجف اشرف نیز می گوید: این لشکر، یک لشکر عادی نیست. مملو از اندیشه، فهم و معنویت است. آدم های عادی این لشکر نیز قابل مقایسه با افرادی مثل ما نیستند. وی در توصیف دیگری از نجف آباد، بیان می دارد: نجف آباد، یک حوزه علمیه چند صد هزار نفری و یک حسینیه به تمام معناست.

سردار ناصر توبه ایها فرمانده گردان لشگر ۴۱ ثارالله در سال ۶۲ در عملیات والفجر ۴ در اثر اصابت ترکش مجروح شد و با ۷۰ درصد مجروحیت در ۶ دی ۹۲ پس ازتحمل ۳۰ سال رنج مجروحیت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

شهید ناصر توبئیها و شهید قاسم سلیمانی

شهید ناصر توبئیها و شهید قاسم سلیمانی

شهید ناصر توبئیها

شهید ناصر توبئیها

 

 

شهید سلیمانی: نجف آباد، یک حسینیه و حوزه علمیه است+فیلم