پیش از ظهر امروز ماموران با حضور در کوچه مقابل هنرستان شهید پارسا، نزدیک به ۳۵ موتور سیکلت متعلق به دانش آموزان این مجموعه آموزشی که برای شرکت در امتحانات خود در محل حاضر شده بودند را به پارکینگ انتقال دادند. به گفته” محمد” یکی از شاهدان عینی که مدعی است موتور سیکلت های توقیفی […]

پیش از ظهر امروز ماموران با حضور در کوچه مقابل هنرستان شهید پارسا، نزدیک به ۳۵ موتور سیکلت متعلق به دانش آموزان این مجموعه آموزشی که برای شرکت در امتحانات خود در محل حاضر شده بودند را به پارکینگ انتقال دادند.

به گفته” محمد” یکی از شاهدان عینی که مدعی است موتور سیکلت های توقیفی را به صورت دقیق شمارش کرده؛ این اتفاق در مقطعی روی داده که دانش آموزان این هنرستان مشغول گذراندن امتحانات پایان سال خود هستند و چنین حرکتی می تواند روحیه آنها را به شدت تخریب کند.

یکی دیگر از شاهدان عینی ماجرا،تاسف بار ترین صحنه این اتفاق را گریه شدید چندین دانش آموز پس از اطلاع از شکسته شدن قفل و انتقال وسیله نقلیه به پارکینگ می داند.

حال این دانش آموزان که بیشتر آنها از اقشار متوسط رو به پایین جامعه بوده و از مسافت های نسبتا طولانی به هنرستان تردد می کنند،مجبور خواهند بود روزهای آینده با صرف مبالغ قابل توجهی،پیگیر آزاد کردن موتور سیکلت های به پارکینگ رفته باشند.

البته پیش از این حجت الاسلام حسناتی امام جمعه نجف آباد بارها بر مردم داری بیشتر ماموران و ملاحظه شرایط خاص شهروندان در زمان اجرای چنین ماموریت هایی تاکید کرده بود.

هنرستان کشاورزی پارسا به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های آموزشی نجف آباد در مسیر مواصلاتی این شهر به سمت فولادشهر قرار گرفته است.

 این اقدام در راستای جلوگیری از تردد موتور سیکلت های فاقد مدارک شناسایی و کشف احتمالی نمونه های سرقتی انجام گرفته است.