شیعه شدن یک بنگلادشی در نجف آباد

دسته: اجتماعی , فرهنگی
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۷ شهریور ۱۳۹۷
شیعه شدن یک بنگلادشی در نجف آباد شیعه شدن یک بنگلادشی در نجف آباد شیعه شدن یک بنگلادشی در نجف آباد                    155x105

یکی از آرزوهای من کشتن شیعیان این مسجد بود، در طول روز جایی کمین می کردیم تا شیعه ای از مسجد بیرون بیاید و ما با نیت قربهً الی الله با سنگی بر سر آن شیعه می کوبیدیم.

صاحب نیوز: حجتالاسلام نورالعالم از مستبصرین بنگلادشی، در نشست «شیعه شناسی»، در مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(س) یزدانشهر، با اشاره به ماجرای شیعه شدن خود گفت: متولد  بنگلادش هستم، در  ۱۹ سالگی وارد ایران شدم، وقتی به ایران آمدم سنی بودم. بعد از ۳ ماه وارد نجف آباد شدم و  فارسی یاد گرفتم. وارد حوزه نجف آباد شدم و بعد از ۶ ماه به حوزه قم رفتم.

وی ادامه داد: قبل از آمدن به ایران برخی از کتاب های اهل سنت را خوانده بودم و نسبت به شیعه بدبین بودم. اهل سنت شیعیان را رافضی می خوانند؛ رافضی یعنی شورشی، اعتقادشان بر این است که شیعیان دائماً در حال شورش هستند.

این مستبصر بنگلادشی افزود: در زمان کودکی و نوجوانی من، مسجدی در منطقه ما وجود داشت که متعلق به شیعیان بود، با تبلیغات چنان ذهن ما را شستشو داده بودند که یکی از آرزوهای من کشتن شیعیان در این مسجد بود، در طول روز جایی کمین می کردیم تا شیعه ای از مسجد بیرون بیاید و ما با نیت قربهً الی الله با سنگی بر سر آن شیعه می کوبیدیم و بر این باور بودیم به ثواب می رسیم.

وی اضافه کرد: بعد از این که شیعه شدم بدبینی ام از شیعیان برداشته شد. الان نظام اسلامی و حفظ این نظام بالاتر از هر کاری ارزشمند است. چرا مباحثی نیست که چطور باید این نظام را حفظ کرد؟ هر یک نفر از شما هم وظیفه مادری دارید هم وظیفه همسری هم وظیفه خواهری، پس کار چند نفر را می توانید انجام دهید با تبلیغ در منازلتان تلاش کنید تا این نظام به خطر نیفتد.

 


نوشته شده توسط:سخا - 3716 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۲
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.