صعود آینده سازان نجف آباد به سومی لیگ برتر بانوان کشور
صعود آینده سازان نجف آباد به سومی لیگ برتر بانوان کشور

تیم فوتبال آینده‌سازان میهن نجف‌آباد در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان، با غلبه بر پالایش گاز ایلام به رده سوم جدول رده‌بندی صعود کرد. در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان، تیم آینده‌سازان میهن نجف‌آباد ظهر امروز با نتیجه ۲ بر صفر تیم پالایش گاز ایلام را شکست داد. در این دیدار که تیم اصفهانی […]

تیم فوتبال آینده‌سازان میهن نجف‌آباد در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان، با غلبه بر پالایش گاز ایلام به رده سوم جدول رده‌بندی صعود کرد.

در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان، تیم آینده‌سازان میهن نجف‌آباد ظهر امروز با نتیجه ۲ بر صفر تیم پالایش گاز ایلام را شکست داد.

در این دیدار که تیم اصفهانی به دنبال کسب امتیاز مسابقه بود، مژگان قریشی‌وند مهاجم این تیم اصفهانی غایب بود، فرزانه نصری و صفورا جعفری برای آینده‌سازان گلزنی کردند.

تیم آینده‌سازان با کسب ۳ امتیاز این بازی ۲۷ امتیازی شد و جای پالایش گاز ایلام را در رده سوم جدول مسابقات گرفت.

این تیم اصفهانی هفته گذشته نیز توانست تیم شهرداری بم، صدرنشین مسابقات لیگ برتر را شکست داد و با روحیه قابل توجهی به مصاف تیم حریف رفت.

تیم آینده‌سازان در نیم‌فصل نخست مقابل تیم گاز ایلام متحمل شکست شد و با توجه به تمرینات هفته‌های گذشته و هماهنگی بازیکنان خود توانست در این بازی به پیروزی برسد.

منبع:tasnimnews.com