رئیس اداره ورزش پاسخ دادعدم استفاده از استخر سرپوشیده امیر آباد

دسته: اجتماعی , ورزشی
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
عدم استفاده از استخر سرپوشیده امیر آباد عدم استفاده از استخر سرپوشیده امیر آباد عدم استفاده از استخر سرپوشیده امیر آباد

از افتتاح این استخر که حدود بیست سال پیش کلنگ زنی شده بود، بیش از چهل روز می گذرد ولی هنوز شناگری وارد آن نشده. دلیلش را از رئیس اداره ورزش و جوانان پرسیدیم.

سید محمد طباطبایی می گوید:  دلیل اصلی تاخیر در استفاده از چهارمین استخر سرپوشیده شهرستان، انجام آزمایش ها و بررسی های کیفی نهایی برای تحویل قطعی پروژه از پیمانکار است. البته فرا رسیدن ماه مبارک رمضان نیز بی تاثیر نبود.

طباطبایی ادامه داد: اگر بعد از تحویل قطعی پروژه، عیب و ایرادی مشاهده شود، امکان مطالبه رفع آن از پیمانکار وجود ندارد. صبر کردیم تا کار را بدون عیب و ایراد پیش ببریم. ثبت نام ها در کلاس های شنای این استخر در چندین نقطه شروع شده و از ابتدای تیرماه شاهد آغاز کلاس ها خواهیم بود.

وی به برگزاری اولین دوره مسابقات تیراندازی در سالن شهید حججی با حضور ۱۵۰ شرکت کننده نیز اشاره کرد و گفت: در این دوره که در بخش های آقایان و بانوان با سلاح های تفنگ و تپانچه به مدت سه شب در ایام ماه رمضان برگزار شد، طرح استعداد یابی جهت تشکیل تیم شهرستان برای حضور در مسابقات لیگ استان نیز در کنار تشویق اقشار مختلف مردم به ورود به این رشته مورد توجه قرار گرفت.

طباطبایی اضافه کرد: در مسابقات استانی معمولا بین شصت تا هفتاد نفر از چنین رقابتی استقبال می کنند و حضور این تعداد علاقه مند نشان از پتانسیل های خوب شهرستان در این عرصه دارد.

 


نوشته شده توسط:سخا - 3647 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۴
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.