رییس دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد گفت: طی سال گذشته بیش از 7میلیارد تومان قرارداد پژوهشی و صنعتی برون دانشگاهی در دانشگاه آزاد به امضا رسیده و از ابتدای سال جاری تاکنون نیز 3میلیارد قرارداد جدید در دستور کار قرار گرفته است.

عقد ۱۰میلیارد قرارداد پژوهشی در دانشگاه آزاد نجف‌آباد

رییس دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد گفت: طی سال گذشته بیش از ۷میلیارد تومان قرارداد پژوهشی و صنعتی برون دانشگاهی در دانشگاه آزاد به امضا رسیده و از ابتدای سال جاری تاکنون نیز ۳میلیارد قرارداد جدید در دستور کار قرار گرفته است.

امیررضا نقش  این حجم از قراردادها را نشانه اعتماد صنعت به مجموعه واحد جامع مستقل نجف‌آباد دانست و ادامه داد: این دانشگاه دارای دو مرکز رشد و ۱۴هسته فن‌آور بوده و با داشتن۱۳۸ آزمایشگاه و ۶۹کارگاه، از ابتدای سال جاری تاکنون با ارائه خدمات آزمایشگاهی و پژوهشی به صنایع مختلف، نزدیک به ۶میلیارد تومان درآمد غیرشهریه‌ای داشته است.

نقش مرکز رشد تجهیزات پزشکی دانشگاه آزاد نجف‌آباد را تنها مرکز دارای مجوز از وزارت بهداشت دانست و گفت: به دنبال قرارداد تنظیم شده با ذوب‌آهن اصفهان در سال گذشته، در حال حاضر در خصوص چهار چالش اصلی این مجموعه، پانصد موضوع محوری تعیین گردیده و پیش‌بینی می‌شود در آینده‌ای نزدیک بیش از ۵هزار پایان‌نامه کارشناسی و کارشناسی ارشد در خصوص این موضوعات داشته باشیم.

اختصاص چهار میلیارد تومان به طرح‌های پژوهشی دانشگاه در سال جاری و کسب رتبه اول جذب طرح‌های پژوهشی برون دانشگاهی در بین واحد‌های دانشگاه آزاد کشور دیگر مطالبی بود که نقش با بیان آن خاطر نشان کرد: در خصوص نحوه برگزاری کلاس‌های سال جاری تابع تصمیمات ستادهای ملی و استانی کرونا هستیم ولی خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته، آماده اجرای مجازی، حضوری و یا ترکیبی از این دو روش در این مجموعه هستیم.

دانشگاه آزاد نجف آباد عقد ۱۰میلیارد قرارداد پژوهشی در دانشگاه آزاد نجف‌آباد عقد ۱۰میلیارد قرارداد پژوهشی در دانشگاه آزاد نجف‌آباد             300x185

دانشگاه آزاد نجف آباد

عقد ۱۰میلیارد قرارداد پژوهشی در دانشگاه آزاد نجف‌آباد