خبرنگار افتخاری «نادری نژاد»: در مسابقه ی دوستانه ای که روز پنج شنبه مورخ ۳۱ تیرماه طی یک حرکت خودجوش از طرف اولیای شناگران و با مدیریت و هماهنگی سرمربی تیم جناب آقای سمندری در استخر دریای شهرستان شهرضا به میزبانی هیئت شنای همین شهرستان برگزار شد، شناگران نوجوان نجف آبادی پیروزی را از آن […]

خبرنگار افتخاری «نادری نژاد»: در مسابقه ی دوستانه ای که روز پنج شنبه مورخ ۳۱ تیرماه طی یک حرکت خودجوش از طرف اولیای شناگران و با مدیریت و هماهنگی سرمربی تیم جناب آقای سمندری در استخر دریای شهرستان شهرضا به میزبانی هیئت شنای همین شهرستان برگزار شد، شناگران نوجوان نجف آبادی پیروزی را از آن خود کردند.

در این مسابقه که به صورت امتیازی در رده های سنی ۱۵-۱۷، ۱۳-۱۴ و ۱۱-۱۲ سال برگزار شد، تیم رده سنی ۱۵-۱۷ سال نجف آباد با نتیجه ی نزدیک ۲۲۷ بر ۲۲۶ پیروز شد. همچنین در رده سنی ۱۳-۱۴ سال تیم نجف آباد موفق شد با اختلاف امتیاز بسیار زیاد و با نتیجه ی ۲۳۶ بر ۲۱۵ بر طرف مقابل برتری یابد. اما در رده سنی ۱۱-۱۲ سال شناگران نجف آبادی مسابقه را با نتیجه ی ۲۴۳ بر ۲۱۳ واگذار کردند تا در مجموع تیم نجف آباد ۲ بر ۱ پیروز این دیدار شود.

در مهیج ترین رویداد این دیدار، جشن تولدی از سوی مربیان و سرپرستان تیم شهرضا ویژه ی شناگران متولد ماه های تیر و مرداد هر دو تیم بر پا شد.

قرار است اینگونه دیدار های دوستانه با دیگر تیم های استان اصفهان و چند تیم از استان های دیگر به صورت سریالی در تابستان سال جاری ادامه یابد.

سمندری به عنوان سرمربی و منوچهری نیز به عنون سرپرست تیم اعزامی را همراهی می کردند.

تیم ۱۵-۱۷ سال: علی نورمحمدی، عادل منوچهری، پیمان سبحانی، علی پورقیصری، مهدی نادری نژاد، امیرحسین ربانیان و مهران علامی

تیم ۱۳-۱۴ سال: احمد ایزدی، محمد قادری، پویا رجبی، مهدی جمشیدیان، مسیح یوسفی

تیم ۱۱-۱۲ سال: یونس ضیایی، سعید قربعلی، امین نورمحمدی و محسن نادری نژاد (شناگر رده ی ۸ تا ۱۰ سال که به دلیل شنای خوبش در رده ی بالاتر به آب زد.)