سفیران نیوز: رییس اتحادیه مشاوران املاک شهرستان نجف آباد گفت: در حال حاضر ۴۰۰ مغازه مشاور املاک رسمی و دارای پروانه در شهرستان نجف آباد فعالیت می‌کنند و حدود ۴۰۰ متقاضی نیز ثبت‌نام کرده و ۵۰ مورد نیز در دست اقدام داریم.

فاجعه در املاک نجف آباد؛ ۴۰۰متقاضی مشاور املاک

سفیران نیوز: رییس اتحادیه مشاوران املاک شهرستان نجف آباد گفت: در حال حاضر ۴۰۰ مغازه مشاور املاک رسمی و دارای پروانه در شهرستان نجف آباد فعالیت می‌کنند و حدود ۴۰۰ متقاضی نیز ثبت‌نام کرده و ۵۰ مورد نیز در دست اقدام داریم که این تعداد واحد صنفی در بخش مشاوران املاک نسبت به جمعیت ۳۵۰ هزار نفری شهرستان خیلی زیاد است.

محمدرضا فاضل تصریح کرد: اگر فشارهای وارده بر اتحادیه مشاوران املاک شهرستان برداشته نشود در آینده‌ فاجعه‌ای در بخش املاک رخ می‌دهد که دیگر قادر به جبران آن نخواهیم بود.

فاضل اضافه کرد: متاسفانه افرادی که صلاحیت و تجربه کافی ندارند با مراجعه به ادارات دولتی اعم از فرمانداری، کمسیون نظارت، صنعت،معدن و تجارت و بنیاد شهید  نامه ای می‌گیرند و هنگامی که به اتحادیه مراجعه می کنند انتظار دارند غیرقانونی و خارج از ضوابط به آنها پروانه کسب بدهیم که این کار  تضییع حقوق سایر متقاضیان و حق الناس است، تازه اتحادیه را هم تهدید می‌کنند که باید به ما پروانه فعالیت بدهید.

مشاور املاک فاجعه در املاک نجف آباد؛ ۴۰۰متقاضی مشاور املاک فاجعه در املاک نجف آباد؛ ۴۰۰متقاضی مشاور املاک            300x187

مشاور املاک

فاجعه در املاک نجف آباد؛ ۴۰۰متقاضی مشاور املاک