خانه ملت: نماینده مردم نجف آباد در مجلس تاکید کرد: توسعه ۲۵۰ کیلومتری فاضلاب نجف آباد در سایه کمبود منابع مالی صورت گرفت.

فاضلاب نجف آباد ۴ سال دیگر تکمیل می شود

خانه ملت: نماینده مردم نجف آباد در مجلس تاکید کرد: توسعه ۲۵۰ کیلومتری فاضلاب نجف آباد در سایه کمبود منابع مالی صورت گرفت.

ابوالفضل ابوترابی با اشاره به مشکلات فاضلاب شمال نجف آباد گفت: نزدیک به ۴ سال است که پیگیر فاضلاب شهرستان نجف آباد بوده و با توجه به کمبود منابع در کشور، توانسته ایم در ۴ سال اخیر، ۲۵۰ کیلومتر امور مربوط به فاضلاب را انجام دهیم که اقدامی بزرگ و قابل تقدیر است.

نماینده مردم نجف آباد،تیران وکرون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به کمبود بودجه در سطح کشور سالانه یک و نیم کیلومتر فاضلاب گذاری انجام می شد و اقدامی ابتکاری در که شهرستان نجف آباد به ویژه شهر نجف آباد صورت گرفت ، بالغ بر ۵۰کیلومتر احداث خطوط فاضلاب در سال صورت گرفت و باعث شد مسئولان اجرایی ۱۵ استان برای بازدید به این شهر سفر کنند.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم افزود: بسیاری از هم وطنان  و مردم خونگرم نجف آباد نسبت به  وضعیت فاضلاب این شهر گلایه مند بودند اما اقدامات صورت گرفته در حال پیشرفت است و باید کمک کرد تا در سریع ترین زمان ممکن ،این مشکل مرتفع شود.

 عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس خاطرنشان کرد: پروژه احداث خطوط فاضلاب در شهرستان نجف آباد بالغ بر ۵۶۰ کیلومتر است که امید می رود با روندی که سالانه در پیش گرفته ایم بتوان در ۴ سال آینده پروژه به طور کامل تکمیل شود و مشکلات این شهر بزرگ استان اصفهان حل شود.

نجف آباد نیوز:حدود چهار سال پیش که اجرای شبکه فاضلاب نجف آباد با الگویی جدید پس از حدود ۱۷ سال توقف دوباره احیا شد، قرار بود این پروژه ظرف سه تا پنج سال به اتمام برسد. اشتراک فاضلاب در این طرح، ابتدا اختیاری بود و در ادامه در شب انتخابات اختیاری شد که همین موضوع روند اجرای کار را بسیار کند و حتی در برخی نقاط متوقف کرده است. چندی پیش هم موضوع مشارکت ذوب آهن در این طرح مطرح شد که به دلیل مخالفت برخی مسئولان شهرستان، این موضوع منتفی شده است.

کندی اجرای شبکه فاضلاب، علاوه بر نارضایتی مردم باعث معطل شدن برخی پروژه های عمرانی سطح شهر همچون بهسازی معابر شده است.

اینستکس فاضلاب نجف آباد ۴ سال دیگر تکمیل می شود فاضلاب نجف آباد ۴ سال دیگر تکمیل می شود                 3 300x201

ابوالفضل ابوترابی

فاضلاب نجف آباد ۴ سال دیگر تکمیل می شود