رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت: از ابتدای شروع ماجرای کرونا از اسفند ماه سال گذشته تا کنون،  بیبش از 11 هزار و هفتصد مورد نمونه گیری در سطح شهرستان انجام شده که از این تعداد بیش از 4هزار و سیصد مورد مثبت بوده و نزدیک به دویست نیز بر اثر کرونا جان خود را از دست داده اند.

فوت نزدیک به ۲۰۰نفر در نجف آباد بر اثر کرونا

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت: از ابتدای شروع ماجرای کرونا از اسفند ماه سال گذشته تا کنون،  بیبش از ۱۱ هزار و هفتصد مورد نمونه گیری در سطح شهرستان انجام شده که از این تعداد بیش از ۴هزار و سیصد مورد مثبت بوده و نزدیک به دویست نیز بر اثر کرونا جان خود را از دست داده اند.

علیرضا غیور در نشست خبری کمیه اطلاع رسانی کرونا به میزبانی سالن مرحوم پزشکی آموزش و پرورش نجف آباد با اعلام این مطلب گفت: از جمع کسانی که آزمایش آن ها مثبت بوده، بیش از پنجاه و نیم درصد آقا و ۴۹ و نیم درصد خانم بوده و از لحاظ سنی نیز ۴۸درصد زیر پنجاه سال، ۲۹ درصد بالای ۶۰سال و ۱۷ درصد بین پنجاه تا شصت سال سن داشته و بقیه در دیگر مقاطع سنی قرار داشته اند.

غیور از مرخص شدن بیش از ۹۴درصد مبتلایان در این مدت سخن گفت و با اشاره به فوت چهار و هفت دهم درصد این افراد و ادامه بستری حدود یک درصد آن ها ادامه داد: از لحاظ محل سکونت نیز بیش از ۴۵درصد در شهر نجف آباد ساکن بوده، ۱۶ درصد در یزدانشهر، بیش از ۱۰ درصد در امیرآباد و یازده و نیم درصد هم در ویلاشهر ساکن بوده اند.

سهم حدود ۴ درصدی ساکنان آزادگان و هم چنین گلدشت در بین مبتلایان دیگر مطلبی بود که رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان با بیان آن خاطر نشان کرد: در کنار ۳درصدی که در کهریزسنگ ساکن بوده، حدود ۲ درصد هم در جوزدان و بیش از یک درصد هم در قلعه سفید سکونت داشته اند و دیگر نقاط بخش مرکزی شهرستان هم بین هشت دهم تا یک دهم درصد از این میزان سهم داشته و در دو نقطه هسنیجه و اشن از بخش مهردشت شهرستان نیز هیچ گونه آزمایش مثبتی مشاهده نشده است.

اختصاص تمامی ظرفیت ۱۹۴ تخت بیمارستان شهید محمد منتظری به پذیرش بیماران کرونایی و اختصاص بیمارستان فاطمه زهرا تامین اجتماعی شهرستان به دیگر بیماران، آخرین مطلبی بود که غیور با اشاره به آن اذعان داشت: این برنامه ریزی طبق یازدهمین دستور العمل ابلاغی معاونت درمان استان اصفهان صورت گرفته است.

فوت نزدیک به ۲۰۰نفر در نجف آباد بر اثر کرونا فوت نزدیک به ۲۰۰نفر در نجف آباد بر اثر کرونا

فوت نزدیک به ۲۰۰نفر در نجف آباد بر اثر کرونا