باشگاه قهرمان یزدانشهر با ۱۴۱ امتیاز عنون قهرمانی مسابقات قهرمانی پرس سینه هفته بسیج نجف آباد را در میان ۷۷ شرکت کننده از باشگاه های امپراطور پارسه ،ویلا، ایران امروز، تمدن طلائی، امید، روئین تن، دستان  و  آرین به دست آورد. در این رقابت ها که به میزبانی سالن انقلاب برگزار شد پس از قهرمان […]

باشگاه قهرمان یزدانشهر با ۱۴۱ امتیاز عنون قهرمانی مسابقات قهرمانی پرس سینه هفته بسیج نجف آباد را در میان ۷۷ شرکت کننده از باشگاه های امپراطور پارسه ،ویلا، ایران امروز، تمدن طلائی، امید، روئین تن، دستان  و  آرین به دست آورد.

در این رقابت ها که به میزبانی سالن انقلاب برگزار شد پس از قهرمان یزدانشهر، باشگاه های امپراطور پارسه با ۱۱۹،روئین تن با هفتاد و یک و ایران امروز با ۶۷ امتیاز رده های دوم تا چهارم را کسب کردند.

در این رقابت ها حسین گوگونانی، مهدی کریمی، علیرضا بهارلوئی، کیوان عباسی، محمد شکرالهی، امیر حسناتی، سید مجید حسینی و حامد رضا زاده نشان طلای رده نوجوانان و علی مهدور، جعفر هارونی، پژمان مهدور، احمد محمدی، کامران قاسمی، علی درعلی بنی، محمود صالحی و سجاد یزدانی نیز جایگاه اولی رده جوانان را به دست آوردند.

در این دوره که داوری آن را سعید پشوتن، سعادت محسنیان، گودرز رحیمی، محمدرضا مهدیه، علی محمدی و سرپرستی مسابقات را سید محمد حسنی بر عهده داشتند،حمیدرضا جعفری، شهاب خدادادی، قاسم رمضانی زاده، محسن وحدت، علی دادخواه، سعید گلی زاده، سعید عباسی و علی قیصریها نیز در رده بزرگسالان افتخار ایستادن بر سکوی اول را از آن خود کردند.

منبع:پایگاه خبری اداره ورزش و جوانان نجف آباد