با تلاش ماموران انتظامی شهرستان نجف آباد ،۹۱ درصد سرقت ها طی ماه گذشته کشف و مالباختگان آن شناسایی شد. به گزارش پایگاه خبری پلیس ،سرهنگ ” علی جعفری نژاد ” فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد اصفهان با بیان اینکه پلیس بدنبال ارتقاء احساس امنیت و آسایش مردم است گفت:۹۱ درصد سرقت های صورت گرفته […]

با تلاش ماموران انتظامی شهرستان نجف آباد ،۹۱ درصد سرقت ها طی ماه گذشته کشف و مالباختگان آن شناسایی شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ،سرهنگ ” علی جعفری نژاد ” فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد اصفهان با بیان اینکه پلیس بدنبال ارتقاء احساس امنیت و آسایش مردم است گفت:۹۱ درصد سرقت های صورت گرفته در ماه گذشته با تلاش ماموران پلیس این شهرستان کشف شده است .

وی افزود: در این مدت ۱۰۰ درصد سرقت های احشام ، خودرو و دخل زنی ، ۹۸ درصد سرقت از اماکن خصوصی ، ۸۷ درصد سرقت های منزل و ۸۹ درصد سرقت های داخل خودرو نیز کشف شده است.

سرهنگ جعفری نژاد در ادامه به کاهش ۱۰۰ درصدی تصادفات منجر به فوت درون شهری اشاره و بیان داشت: آموزش و فرهنگ سازی رمز موفقیت پلیس در کنترل ترافیک و کاهش تصادفات رانندگی بوده است .

وی با بیان اینکه در امر آموزش باید به همه جامعه توجه و با هر قشر به صورت جداگانه کار کرد، ابراز امیدواری نمود:با اجرای توصیه های انتظامی و هشدار پلیس در خصوص پیشگیری از وقوع سرقت ها و کاهش تصادفات بتوانیم در ارتقاء احساس امنیت و آسایش مردم که حق تک تک افراد جامعه است،تلاش کنیم.