لهیدگی سمند پلیس نجف آباد با سنگ چند تنی+تصویر
لهیدگی سمند پلیس نجف آباد با سنگ چند تنی+تصویر

 صبح امروز سه شنبه دهم آذرماه میدان شهیدان حجتی شاهد بروز حادثه تصادفی بود که در آن بار سنگ کامیون با رها شدن به ماشین عبوری و میدان صدمه زد. و ماشین نیروی انتظامی مستقر در میدان نیز دچار حادثه شد. حال مصدمان این حادثه مطلوب گزارش نشده است. سرهنگ “حسین غلامی” رئیس پلیس راهور […]

 صبح امروز سه شنبه دهم آذرماه میدان شهیدان حجتی شاهد بروز حادثه تصادفی بود که در آن بار سنگ کامیون با رها شدن به ماشین عبوری و میدان صدمه زد. و ماشین نیروی انتظامی مستقر در میدان نیز دچار حادثه شد. حال مصدمان این حادثه مطلوب گزارش نشده است.

سرهنگ “حسین غلامی” رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت : ساعت هفت صبح امروز یک دستگاه کشنده بنز حامل بار سنگ در شهرستان نجف آباد با یک سواری سمند شخصی و یک سواری سمند نیروی انتظامی متعلق به یگان امداد شهرستان “نجف آباد” برخورد کرد .

وی با اشاره به اینکه راننده سمند شخصی در این حادثه هیچ آسیبی ندیده اظهار داشت: متاسفانه در اثر این حادثه دو نفر از کارکنان یگان امداد شهرستان نجف آباد که در حال انجام ماموریت بودند به شدت مجروح که حال یکی از آنان وخیم اعلام شده است .

سرهنگ غلامی بیان داشت : علت این سانحه در حال بررسی است که به محض مشخص شدن اعلام خواهد شد.

احمد هادی مدیرعامل سازمان آتش نشانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵ درخصوص جزئیات این تصادف اظهار کرد: در ساعت ۷:۱۲ دقیقه صبج امروز ستاد فرماندهی آتش نشانی نجف آباد از برخورد یک دستگاه تریلر با ۲ دستگاه خودرو سمند در میدان شهیدان حجتی مطلع شدند و بلافاصله نیروی های امدادی ایستگاه شماره یک و دو آتش نشانی عازم محل حادثه شد.

هادی افزود: در این حادثه یک دستگاه تریلر به دلیل نامشخصی با یک دستگاه خودرو سمند شخصی و یک دستگاه خودرو سمند نیروی انتظامی برخورد کرده بود که در پی این تصادف متاسفانه دو تن از عوامل نیروی انتظامی مصدوم شدند.

وی ادامه داد: در پی این حادثه ترافیک سنگینی در میدان شهیدان حجتی ایجاد شد که آتش نشانان بلافاصله به استقرار خودرو در محل مناسب اقدام و با ایمن سازی محل، شرایط را جهت رسیدگی عوامل اورژانس به مصدومین مطلوب ساختند

به گفته مقام مسئول آتش نشانی، آتش نشان پس از ایمن سازی، محل را برای شناسایی علت این حادثه تحویل عوامل راهور دادند.

*به نقل از پایگاه خبری ۱۲۵مصدومان به بیمارستان شهید محمد منتظری منتقل شدند که متاسفانه حال یکی از مصدومین وخیم گزارش شده است.

منبع خبر:najafabad.ir