متن کامل مصوبه فاضلاب شورای شهر نجف آباد + نامه وزیر نیرو
متن کامل مصوبه فاضلاب شورای شهر نجف آباد + نامه وزیر نیرو

شورای شهر نجف آباد در آخرین روزهای سال ۹۲ مصوبه خود را که با تایید مدیران ارشد شهر نیز همراه بود،برای آغاز عملیات اجرایی شبکه فاضلاب نجف آباد صادر کرد. در ادامه می توانید متن کامل این مصوبه همراه با نامه چیت چیان وزیر وقت نیروی کشور در این خصوص  را جهت مقایسه آن با […]

شورای شهر نجف آباد در آخرین روزهای سال ۹۲ مصوبه خود را که با تایید مدیران ارشد شهر نیز همراه بود،برای آغاز عملیات اجرایی شبکه فاضلاب نجف آباد صادر کرد.

در ادامه می توانید متن کامل این مصوبه همراه با نامه چیت چیان وزیر وقت نیروی کشور در این خصوص  را جهت مقایسه آن با آنچه که در عمل روی داده و تعهدات مسئولان مختلف شهر در این موضوع مطالعه کنید.

واگذاری ۳۶ ماهه امتیاز فاضلاب از جمله مهمترین بخشهای این مصوبه است که در حال حاضر به هیچ وجه از سوی پیمانکاران مجری طرح رعایت نشده و مسئولین مرتبط نیز پاسخ قانع کننده ای در این خصوص ارائه نمی دهند.

البته در این مصوبه چیزی به نام دادن اختیار به پیمانکاران جهت استفاده از اهرم تهدید قطع آب برای مشترکینی که حق انشعاب خود را پرداخت نکنند نیز دیده نمی شود.

در آینده ای نزدیک نیز این پایگاه خبری گزارشی را در خصوص نقاط قوت و ضعف این پروژه مهم که عده زیادی از مردم و چندین دستگاه اجرایی را درگیر خود کرده،منتشر خواهد کرد.

مصوبه شورای شهر:(با کلیک روی عناوین آنها را مشاهده و دانلود کنید)

صورتجلسه فاضلاب شورای شهر- نجف آباد (۱) صورتجلسه فاضلاب شورای شهر- نجف آباد صورتجلسه فاضلاب شورای شهر- نجف آباد (۲)

نامه وزیر نیرو:(با کلیک روی عناوین آنها را مشاهده و دانلود کنید)

نامه وزارتخانه (۱) نامه وزارتخانه