مدیران بنیاد شهید باید نوه داری کنند

دسته: اجتماعی , سیاسی
۲ دیدگاه
شنبه - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
مدیران بنیاد شهید باید نوه داری کنند مدیران مدیران بنیاد شهید باید نوه داری کنند ab13

تاسف می خورم که اینهمه جوان ایثارگر با استعداد بیکار در مجموعه ایثارگری داریم اما بسیاری از معاونین و حتی مدیرکل های بنیاد شهید از همین پیرمردهایی که باید بروند نوه داری کنند، استفاده می کند و به جوانان توجهی ندارد.

مدیران بنیاد شهید باید نوه داری کنند

فاش نیوز: نماینده ایثارگر مجلس دهم بر به کارگیری نیروهای جوان و ایثارگر و پرهیز از استفاده از مدیران پیرو بازنشسته در بنیاد شهید تاکید کرد.

ابوالفضل ابوترابی، نماینده مردم نجف آباد، نیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان در دستگاه های دولتی و خودداری از استفاده از مدیران بازنشسته، اظهار داشت: آقای شهیدی با شیوه مدیریت خود، بنیاد شهید را به سمت و سوی خطرناکی سوق داده است، به خصوص اینکه با تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان، شاهد این هستیم که تعدادی از معاونین ایشان با اینکه بازنشسته شده اند، اما همچنان به کار خود ادامه می دهند.

ابوترابی ادامه داد: تاسف می خورم که اینهمه جوان ایثارگر با استعداد بیکار در مجموعه ایثارگری داریم اما بسیاری از معاونین و حتی مدیرکل های بنیاد شهید از همین پیرمردهایی که باید بروند نوه داری کنند، استفاده می کند و به جوانان توجهی ندارد.

عضو کمیسیون شوراها یادآور شد: مدیریت ضعیف ایشان بر بنیاد شهید و امور ایثارگران باعث شده است که حتی قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در مورد متمرکز شدن بیمه تکمیلی در بنیاد به صورت نصفه و نیمه اجرا شود و این امر نارضایتی شدید جامعه ایثارگری را در ماه های آغازین سال ۹۸ در پی داشته است.

ابوالفضل ابوترابی مدیران مدیران بنیاد شهید باید نوه داری کنند                  1

ابوالفضل ابوترابی

نجف آباد نیوز


نوشته شده توسط:سخا - 3746 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
تندیس شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۵۹ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

حقیرقبلا هم اعلام کرده ام بنیاد شهید علیرغم اینکه ماموریت ارزشی و والایی در خصوص بلندترین مفهوم انسانیت یعنی ایثارو جهاد و شهادت دارد اما وقتی عملکرد آنرا مینگریم متاسفانه رفتاری بروکراسی گونه دارد و در ویترین این نهاد کمتر شور و هیجان و بالندگی لازم و پویایی مناسب این واژگان بلند را میتوان دید . وقتی با کارکنان این نهاد مواجه میشوی منتظر تاثیرپذیری لازم از شعاع آن واژگان عرفانی فوق الذکر را داری اما دریغ …..
والبته من کارکنان شریف و خدوم این نهاد را که یا خود ایثارگرند و یا از متعلقین ایثارگرانند مقصر این و ضعیت نمیدانم بلکه مدیریت این مجموعه متاسفانه این روحیات را در زیرمجموعه خود نمیدمد و تسری نمیدهد . چه بسا بعض ادارات و نهادها که ماموریتی در این راستا ندارند بیشتر رنگ و بوی شهادت طلبی و ایثارگری و جهاد فی سبیل الله را دارند تا نهادی که ماموریت ذاتی آن در این راستاست .

ناشناس دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۴۴ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

بفکر ایجاد کار برای جوانان باشید
هر کجا رفتم گفتند معرف،رانت و پارتی تبدیل به یک اصل و قانون شده،باید تاسف خورد برای این وضع
ذوب اهن،فولاد ،صنایع دفاع،گازسوزان همه اینها رو رفتم با مدرک لیسانس برق حتی از در ورودی راهم ندادن تو،گفتن بگو معرفت کیه،باید هماهنگ میکرده با اون قیمتی که قراره بخاطرش بری تو،جووونی مث من که معرف نداره،پارتی و اشنا نداره محکوم به بیکاری هست و این یعنی فساد اداری،وقتی شایسته سالاری نباشه باید فاتحه یه سری چیزا رو خوند
ناگفته نماند چند جا دیگه ام رفتم گفتن ما فقط دیپلم گرفتیم و میگیریم از جمله چند تا شرکت خصوصی و جاهای نظامی و انتظامی،کاش لااقل یه دیپلم داشتیم بجای لیسانسی که بجای اینکه پله پیشرفت باشه باعث شکست شد برام،مسولین کلاهشونو بزارن بالاتر،توی این کشور امثال من فقط موقع انتخابات ایرانی هستند

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.