مرگ چهار نجف آبادی بر اثر گاز گرفتگی
مرگ چهار نجف آبادی بر اثر گاز گرفتگی

رئیس شبکه بهداشت و درمان نجف آباد گفت: با وجود تمامی تلاش های صورت گرفته توسط نیروهای امدادی و اورژانس، چهار نفر از شهروندان نجف آبادی براثر گازگرفتگی جان خود را از دست دادند. حمید گله داری بیان داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۳۶ مورد حادثه گاز گرفتگی در شهرستان روی داده […]

رئیس شبکه بهداشت و درمان نجف آباد گفت: با وجود تمامی تلاش های صورت گرفته توسط نیروهای امدادی و اورژانس، چهار نفر از شهروندان نجف آبادی براثر گازگرفتگی جان خود را از دست دادند.

حمید گله داری بیان داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۳۶ مورد حادثه گاز گرفتگی در شهرستان روی داده که متاسفانه با وجود تمامی تلاش های صورت گرفته توسط نیروهای امدادی و اورژانس، چهار نفر از شهروندان طی این اتفاقات جان خود را از دست داده اند.
وی گفت: در آخرین حادثه مشابه، خروج لوله دودکش آبگرمکن از محل خود باعث مسمومیت یک خانواده سه نفری شد که خوشبختانه با اقدام به موقع و سریع عوامل اورژانس، سانحه دیدگان از مرگ حتمی نجات پیدا کرده و برای تکمیل مراحل درمانی به اورژانس بیمارستان شهید محمد منتظری انتقال داده شدند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان نجف آباد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نظارت مستمر و دقیق کارشناسان این شبکه بر سیستم توزیع اقلام حساس بهداشتی در سطح شهر بیان داشت: در آخرین بازدید صورت گرفته که توسط معاونت غذا و داروی شبکه و همراهی نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، اقلام غیر مجاز و قاچاق آرایشی و بهداشتی به ارزش تقریبی ۲ میلیون تومان، کشف و ضمن توقیف اموال مذکور پرونده جهت طی مراحل لازم تحویل مراجع ذی صلاح مربوطه گردید.
وی در پایان اضافه کرد: در تصادفی که طی روزهای اخیر ما بین یک دستگاه پیکان و کامیون روی داد، یکی از مصدومان حادثه دچار ایست قلبی تنفسی شد که با حضور به موقع نیروهای اورژانس، فرد مذکور احیا شده و ضمن انجام اقدامات درمانی اولیه به بخش ICU بیمارستان فاطمه الزهرا این شهر انتقال داده شد.

منبع:ایمنا