خبرگذاری فارس:آغاز سفر راهیان نور دانش آموزی از جوار مزار شهید حججی+ تصاویر

دسته: ایثار و شهادت
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۴ آبان ۱۳۹۸
آغاز سفر راهیان نور دانش آموزی از جوار مزار شهید حججی+ تصاویر آغاز آغاز سفر راهیان نور دانش آموزی از جوار مزار شهید حججی+ تصاویر 13980814000219 Test PhotoN 155x105

آیین افتتاحیه اردوهای راهیان‌نور دانش‌آموزان دبیرستان‌های دخترانه استان اصفهان در جوار مزار شهید محسن حججی برگزار شد.

آغاز سفر راهیان نور دانش آموزی از جوار مزار شهید حججی+ تصاویر

آیین افتتاحیه اردوهای راهیان‌نور دانش‌آموزان دبیرستان‌های دخترانه استان اصفهان در جوار مزار شهید محسن حججی برگزار شد.

مزار شهید حججی میعادگاه آغاز سفر راهیان‌نوری‌ها+تصاویر آغاز آغاز سفر راهیان نور دانش آموزی از جوار مزار شهید حججی+ تصاویر 13980814000219 Test PhotoN

به گزارش خبرگزاری فارس از نجف‌آباد، حجت‌الاسلام مصطفی حسناتی صبح امروز در آیین افتتاحیه راهیان‌نور دانش‌آموزان دبیرستان‌های دخترانه استان اصفهان و در جوار مزار شهید محسن حججی تجمع دانش‌آموزان را یادآور اعزام رزمنده‌ها به جبهه‌های جنگ دانست و ابراز داشت: خواهران خدا دوستتان داشته و دعا کنید به آن‌هایی که زمینه این سفر را برای شما مهیا کرده‌اند.

امام‌جمعه نجف‌آباد افزود: در این سفر چیزهایی هست که در مدرسه و منزل یافت نمی‌شود، آنجا حیات و زندگی است چون شهدا زنده‌اند، خداوند انسان را برای زندگی آفریده و اگر او شهدا وصل شود هرگز نمی‌میرد.

آغاز آغاز سفر راهیان نور دانش آموزی از جوار مزار شهید حججی+ تصاویر 13980814000221 Test PhotoN آغاز آغاز سفر راهیان نور دانش آموزی از جوار مزار شهید حججی+ تصاویر 13980814000223 Test PhotoN

مهدی اسماعیلی، معاونت پرورشی و تربیت‌بدنی مدیریت آموزش و پروش استان اصفهان نیز با گرامیداشت سالروز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش‌آموز عنوان کرد: یک روز بعد از ۱۳ آبان خداوند را شاکریم برای برگزاری این اردو در شهری که بیشترین شهید را دارد.

وی با توجه به متفاوت بودن اردو راهیان‌نور اظهار داشت: اردویی می‌روید که با سایر اردوها متفاوت است و امیدواریم همه از آن بهره‌مند شوید. افتخار می‌کنیم با همه مشکلاتی که دنیا در جهت اخلاق دارد جوانان ما از اردوهای راهیان نور و فرهنگ شهید و شهادت استقبال می‌کنند.

معاونت پرورشی و تربیت‌بدنی مدیریت آموزش و پروش اصفهان افزود: دشمن چه مشکلی با ما دارد، آیا نفت ما را می‌خواهند یا با تسلیحات نظامی ما مشکل‌ دارند، خیر علت همه این دشمنی‌ها  ایجاد فرهنگ ایثار و شهادت در کشور است.

وی ادامه داد: مردمی که این فرهنگ را دارند برای دشمنان ترس و دلهره به همراه خواهند داشت، افرادی که در مسیر انتخاب قرار می‌گیرند ترس و سر به ذلت بردن را کنار می‌گذارند و در چشمان دشمن نگاه می‌کنند و به درجه رفیع شهادت می‌رسند.

آغاز آغاز سفر راهیان نور دانش آموزی از جوار مزار شهید حججی+ تصاویر 13980814000217 Test PhotoN آغاز آغاز سفر راهیان نور دانش آموزی از جوار مزار شهید حججی+ تصاویر 13980814000218 Test PhotoN

به گزارش فارس، اردوهای راهیان‌نور استان اصفهان با اعزام ۳۶۰ دانش‌آموز دختر از دبیرستان‌های شهرستان نجف‌آباد در قالب ۹ اتوبوس از ۱۴ آبان ماه ۹۸ آغاز و تا اواخر آذر ماه با اعزام ۹ هزار دانش‌آموز از کل استان اصفهان ادامه خواهد داشت.


نوشته شده توسط:علیرضا - 999 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.